Huawei P20 P2o Lite P20 Pro Mate P20 ekran görüntüsü alma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu yönde basit adımları takip edebilirsiniz. Huawei akıllı telefonlarda ekran görüntüsünü söz konusu adımlar üzerinden zorluk çekmeden alabilirsiniz.

Bu yönde beklentilerinizi karşılayacak en etkili 3 farklı yönteme başvurabilirsiniz. Pek çok akıllı telefon modellerinde ekran görüntüsü alımı daha çok se ve güç düğmesine birlikte basılarak alınabiliyor. Dolaysıyla söz konusu telefon modelinde dahi ekran görüntüsü alımı aynı şekilde yapılabilir.

Huawei P20 P20 Lite P20 Pro Mate Telefonda Ekran Görüntüsü Alma Adımları

Huawei P20 P20 Lite P20 Pro Mate P20 Ekran Görüntüsü Alma
Huawei P20 P20 Lite P20 Pro Mate P20 Ekran Görüntüsü Alma

İlk olarak Huawei P20 P20 Lite P20 Pro Mate P20 ekran görüntüsü alma için adımların eksiksiz olarak uygulanması önemlidir. Böylece telefondan ekran görüntüsü kusursuz bir şekilde alınabilir.

  • Mobil cihazınızdan ekran görüntüsü almak için telefonunuzun sağ yan kısmında yer alan ses açma ve kısma düğmesiyle güç düğmesine aynı anda birlikte basılı tutmanız gerekir.
  • Bu işlemde sabit birkaç saniye beklemeniz gerekir.
  • Böylece cihazınız tarafından almak istediğiniz ekran görüntüsü otomatik olarak alınacaktır.

Mate P20 Ekran Görüntüsü Alımı

Mate P20 Huawei akıllı telefonu kullanan birçok kullanıcılar bu telefon modeli üzerinden ekran görüntüsünü kolayca alamadığından şikâyetçi oluyor. Kullanıcılar çoğu zaman ekran görüntüsünü en net düzeyde nasıl alabileceği konusunda kafa karışıklığı yaşayabiliyor. Mate P20 telefon modelinde dahi ekran görüntüsü yukarıdaki adımlar uygulanarak alınabilir.

Bu kapsamda herhangi zorluklar yaşanması söz konusu değildir. Aslında tüm Huawei akıllı telefon serilerinde ekran görüntüsü alımı oldukça kolaydır. Bu yönde kullanıcıların deneyime sahip olması gerekmiyor. Sadece el çabukluğu üzerinden hareket edilmesi yeterlidir.

Huawei Telefonlarda Ekran Görüntüsü Alımı Önemi

Diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi Huawei akıllı telefon modellerinde dahi ekran görüntüsü alımı önemlidir. Ekran görüntüsü pek çok nedenlere bağlı olarak yapılabiliyor. Örneğin, telefon sahibi ile firmalar arasında görüşmeler sağlanmasıyla firmalar tarafından ekran görüntüleri talep edilmesi mümkündür.

Ya da telefon kullanıcılarının işe girişte firmalara bazı belgeleri ekran görüntüsü üzerinden göndermek istemesi söz konusudur. Tüm bu nedenlere bağlı olarak telefondan ekran görüntüsü alınması önem arz ediyor.

WhatsApp Destek Hattı

Huawei Telefonlarda Ekran Görüntüsü En Hızlı Şekilde Nasıl Alınır?

Huawei akıllı telefon modelleri son derece sade bir dizayna sahiptir. Bu nedenle Huawei P20 P20 Lite P20 Pro Mate P20 Ekran görüntüsü alma telefon modelinden saniyeler içerisinde alınabilir. Kullanıcıların bu yönde herhangi ek eylemler yapmasına gerek yoktur.

Sadece telefonlarından ses açma düğmesi ile güç düğmesine aynı anda basılı tutması yeterlidir. Bu işlemin saniyeler içerisinde tamamlanması mümkündür. Bu kapsamda kullanıcıların hızlı bir şekilde hareket etmesi gerekir.

Ekran Görüntüsü Nerede Depolanır?

Telefondan alınan ekran görüntüleri yine telefondaki galeriler kısmından otomatik olarak depolanır. Huawei serilerinde depolama alanları oldukça geniştir. Bu nedenle alınan ekran görüntüleri direk olarak depolama alanından hızlı bir şekilde depolanır.

Bu kapsamda gün içerisinde aldığınız tüm ekran görüntülerinizi telefonunuzun Galeriler kısmından kontrol edebilirsiniz. Ayrıca tercihiniz doğrultusunda anlık olarak aldığınız ekran görüntünüzü dilediğiniz alana aktarabilirsiniz. Bu kapsamda telefonunuzun farklı depolama alanını tercih edebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Alımı Kimler Yapabilir?

Huawei P20 P20 Lite P20 Pro Mate P20 Ekran Görüntüsü Alma yöntemler
Huawei P20 P20 Lite P20 Pro Mate P20 Ekran Görüntüsü Alma yöntemler

Telefondan ekran görüntüsü alımını dileyen herkes yapabilir. Diğer bir ifadeyle cihazınızdan ekran görüntüsü alımını ister kendiniz ister sevdikleriniz üzerinden alabilirsiniz. Söz konusu akıllı telefondan ekran görüntüsü alımı konusunda zorluk çektiğinizde kaliteli telefon tamirci servisinden destek hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon tamiri konusunda servisimizden destek alabilirsiniz. Huawei P20 P20 Lite P20 Pro Mate P20 ekran görüntüsü alma konusunda siz değerli kullanıcılarımıza destek hizmeti sunuyoruz.

Önceki yazı
iPhone Ekran Ve Cam Değişimi Arasındaki Fark Nedir?
Sonraki yazı
Huawai Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı