Huawei P50 Ekran Değişimi

Huawei P50 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei P50 ekran değişimi hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Yüzlerce Huawei kullanıcısı referansımız ile birlikte ekran yenileme çalışmalarına devam ediyoruz. Ayrıntılı bilgi ve ön görüşme için bize 90 (543) 787 74 36 numaralı iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Huawei P50 Ekran Değişimi

Huawei’nin popüler telefon modellerinden biri olan P50 modeli binlerce telefon kullanıcısı tarafından aktif bir şekilde kullanılıyor. Oldukça hafif ve bir o kadar da dayanıklı olması ile bilinen P50 modeli aynı zamanda hızlı olmasıyla da dikkat çekiyor.

Ancak her telefon modelinde olduğu gibi Huawei modelinde de zaman zaman tamir gereksinimi ortaya çıkabiliyor. Öyle ki bu tamir ihtiyaçlarının çoğu ekran kırılması ve donanım problemleri nedeniyle ortaya çıkmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Yeni telefonlara fahiş ödemeler yapmak istemeyen Huawei kullanıcıları da çareyi Huawei ekran değişimi çalışmalarında arıyor. İyi haber şu ki dünyaca ünlü markaların ekran değişimlerini yapan firmamız Huawei P50 ekran yenileme çalışmaları da yürütüyor.

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz WhatsApp butonundan ya da 90 (543) 787 74 36 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Huawei P50 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Huawei ekran değişiminde öncelikle (ekran kırılmaları ve suya düşme gibi spesifik sorunlar hariç) mevcut sorunları tespit ediyoruz. Bunun için alanında uzmanlaşan teknik destek ekibimiz telefonunuzun kasasını ve bileşenlerini inceliyor.

Daha sonra telefonunuzdaki sorunları tespit ediyor ve ekran değişiminin gerekli olup olmadığını tespit ediyoruz. Ekran değişimi gerekliyse telefon modelinize uygun ekranları alıyor ve entegrasyon çalışmalarına başlıyoruz.

Huawei P50 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Cep Ustam olarak bütün telefon tamir çalışmalarında 6 aylık garanti veriyoruz. Aynı şekilde Huawei ekran değişimi sonrasında da telefonlarınızı 6 aylık bir garanti sürecine sokuyoruz. Bu zaman zarfında telefonunuza herhangi bir zarar gelirse hiç çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda müşterilerimizin çok merak ettiği şu soruya da cevap vermek istiyoruz. Bizden Huawei ekran yenileme hizmeti aldığınız taktirde mevcut hiçbir bilginize zarar gelmez. Bunlara fotoğraf ve telefon rehberi gibi veriler de dahil.

Huawei P50 Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyatlarımız güncel kur ve satış fiyatlarına göre değişiklik gösteriyor. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz bize 90 (543) 787 74 36 numarasından kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Huawei P50 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei P50 Ekran Değişimi Fiyatları

Bize ulaştıktan sonra Huawei P50 ekran yenileme hizmeti almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra ekiplerimiz güncel kur üzerinden fiyat teklifinde bulunacaktır.

Huawei P50 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Telefon ekran değişimi için telefonunuzu bize getirebileceğiniz gibi kargo ile de gönderim yapabilirsiniz. Üstelik kargo ücreti yok ve herhangi bir inceleme ücreti de almıyoruz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei P50 ekran değişimi ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için bizi hemen arayabilirsiniz. Aynı zamanda 90 (543) 787 74 36 WhatsApp iletişim hattımıza da yazabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı