Huawei P50 Pro Ekran Değişimi

Huawei P50 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei P50 Pro ekran değişimi hizmetimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizi 90 (543) 787 74 36 numarasından arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardır Huawei markasına ait modellerde ekran değişimi yapan teknik ekibimiz profesyonel çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

Huawei P50 Pro Ekran Değişimi

Huawei markasının çok satanlar listesine giren modeli olan P50 Pro modeli çok sayıda telefon sahibi tarafından beğenilerek kullanılıyor. Tam anlamıyla fiyat performans olan bu telefonlar aynı zamanda dayanıklı yapıları ile de ön plana çıkıyor.

Ancak birçok telefon modelinde olduğu gibi Huawei P50 Pro modelinde de zaman zaman ekran problemleri ortaya çıkabilmektedir. Bu ekran sorunları telefon kullanımını büyük ölçüde engellediği için de telefon sahipleri Huawei ekran değişimi ile telefonlarını yeniletmek istiyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Cep Ustam olarak uzun yıllardan bu yana Huawei telefonlarda ekran değişimi yapmaktayız. 0 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız yenilikçi çözümleri ile Huawei telefonlarınızda harikalar yaratıyor. Ayrıntılı bilgi için bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Huawei P50 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Telefon ekran değişimi çalışmalarında işleyiş her zaman aynıdır. Öncelikle ekiplerimiz telefonunuzda detaylı bir inceleme yapar ve donanım kaynaklı bir sorun olup olmadığını tespit eder.

Daha sonra telefon modelinize uygun bir ekranı temin eder ve kasaya entegre eder. Daha sonra çıplak el değmeden bağlantılar gerçekleştirilir ve telefonlar sahiplerine teslim edilir.

Huawei P50 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei telefon ekran değişimi hizmeti alan müşterilerimizin bilgilerine hiçbir şekilde zarar gelmez. Rehberinizdeki kişilerden tutun da yıllar önce çekilen fotoğraflarınıza kadar bütün bilgileriniz korunur. Çünkü sadece ekran ve bağlantıları ile işlem yapıyoruz.

Huawei ekran değişimi sonrasında 6 ay boyunca teknik destek alabilirsiniz. Eğer ekran ile ilgili herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız hiç çekinmeden bize danışabilirsiniz.

Huawei P50 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei P50 Pro ekran yenileme yaptırmak isteyen kişiler işlem ücretlerinin ne kadar olduğunu merak ediyor. Ancak ne yazık ki buradan Huawei ekran değişimi fiyatları hakkında net bir bilgi vermemiz mümkün değil.

Huawei P50 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei P50 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

İşlem ücretlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşmanızı öneriyoruz. Bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaştıktan sonra ekiplerimize telefon modelinizi ve ekran değişimi yaptırmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Huawei P50 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Firmamız yerinde tamir hizmetinin yanı sıra kargo ile telefon tamiri hizmeti de vermektedir. Uzak şehirlerde bulunan müşterilerimiz telefonlarını bize getirmek yerine anlaşmalı kargo ile ücretsiz ve hızlı bir şekilde telefonlarını iletebilir.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei P50 Pro ekran değişimi çalışmalarımız ortalama 3 saat ila 48 saat arasında tamamlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı