Huawei P60 Art ekran değişimi hizmetimizle, telefonunuzun canlı ve net ekran deneyimine geri dönmesini sağlıyoruz. Uzman teknisyenlerimiz, hassas ve titiz bir şekilde ekranınızı değiştirirken, orijinal kaliteye sadık kalarak mükemmel sonuçlar elde ediyor. Ekranın çiziklerini, kırıklarını ve görüntü sorunlarını ortadan kaldırmak için en son teknolojiyi kullanıyoruz.

Huawei P60 Art Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz telefon ekranı değişimi konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İşlem öncesinde deneyimli teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun ekranında mevcut olan sorunları ve ihtiyaçları belirleyerek uygun çözümleri sağlamaktayız.

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanılması firmamızın önceliklerinden biridir. Bu sayede telefonunuzun orijinal kalitesi korunarak, yüksek performanslı bir ekran deneyimi sağlanmaktadır. Ekran değişimi işlemi uzman ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Böylece telefonunuzun yenilenmesi sürecinde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei P60 Art Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei P60 Art Ekran Değişimi Fiyatları

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirebilecekleri gibi, kargo yoluyla da bize ulaştırabilirler. Bu sayede herhangi bir coğrafi sınırlama olmaksızın geniş bir müşteri kitlesine hizmet verebilmekteyiz.

Huawei P60 Art Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei P60 Art ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei P60 Art orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei P60 Art cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei P60 Art ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei P60 Art camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei P60 Art Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimizin sonunda, ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti, müşterilerimize ekran değişimi sonrasında tam bir güvence sağlamaktadır. Böylece, herhangi bir olası arıza durumunda, firmamızın sağladığı hizmetten yararlanabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Huawei P60 Art Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei P60 Art ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei P60 Art Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei P60 Art Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei P60 Art kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei P60 Art telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı