Huawei P60 ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun ekranı ile ilgili yaşadığınız sorunları çözmek için buradayız. Ekranınızın hasarlı veya kırık olması sizi endişelendirmesin; uzman teknisyenlerimizle sadece ekranınızı onarmakla kalmayacak aynı zamanda cebinizi de koruyacaksınız.

Huawei P60 Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Huawei P60 ekran değişimi hizmetini sunarken öncelikle sorunun kaynağını belirlemek için titiz bir ön tespit çalışması yapmaktadır. Bu müşterilerimizin cihazlarının tamirat sürecinin başarılı ve verimli olmasını sağlamak adına önemli bir adımdır.

Ekran değişimi işlemi sırasında yalnızca orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanmaktayız. Bu cihazınızın işlevselliğini ve dayanıklılığını en üst seviyeye çıkarmamıza yardımcı olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonların ekranları alanında uzman bir ekip tarafından titizlikle yenilenmektedir. Bu sayede müşterilerimize mükemmel sonuçlar sunabiliyor ve cihazlarını ilk günkü gibi kullanmalarını sağlayabiliyoruz.

Müşterilerimiz cihazlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Kargo bilgileri içeriğin en alt kısmında ve web sitemizde yer almaktadır böylece müşterilerimiz kolayca iletişim kurabilirler.

Huawei P60 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei P60 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei P60 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei P60 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei P60 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei P60 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei P60 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei P60 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei P60 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tüm bu işlemlerimizin sonunda müşterilerimize ekran değişimi işlemi için 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti müşterilerimizin cihazlarını güvenle kullanmalarını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve cihazlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.Formun Üstü

Huawei P60 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei P60 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei P60 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei P60 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei P60 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei P60 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı