Huawei P60 Pro ekran değişimi hizmetimiz, teknoloji tutkunları için en iyi çözümü sunuyor. Yüksek performanslı ve şık tasarıma sahip olan Huawei P60 Pro’nun ekranında meydana gelen hasarlar, kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyebilir. Ancak endişelenmeyin, uzman ekibimiz tarafından sağlanan ekran değişimi hizmetiyle bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Huawei P60 Pro Ekran Değişimi Çalışması

Telefon ekran değişimi işlemi, cihazınızın en önemli bileşenlerinden biri olan ekranın performansını ve görüntü kalitesini yeniden sağlamak için özenle gerçekleştirilmektedir. İşlem öncesinde uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılır. Bu sayede ekranın tamiri için gereken doğru parçaların temin edilmesi ve işlemin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır.

Huawei P60 Pro’nun ekranı değiştirilirken, orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanılır. Bu, cihazınızın orijinal performansını korumasını ve sizlere en iyi kullanıcı deneyimini sunmasını sağlar. Eğitimli ve deneyimli ekibimiz uzmanlığıyla Huawei P60 Pro ekran değişimi işlemini titizlikle gerçekleştirir. Hassas işçilik sayesinde cihazınızın ekranı yenilenir ve ilk günkü gibi mükemmel görüntü kalitesine sahip olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei P60 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei P60 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei P60 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei P60 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei P60 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei P60 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei P60 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei P60 Pro camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei P60 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, yaptığı işlemlerin kalitesine güvenmektedir. Bu nedenle Huawei P60 Pro ekran değişimi işlemimiz sonrasında 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Garanti süresi boyunca, ekran değişimiyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda, ücretsiz olarak cihazınızın tamiri yapılır. Sizlere huzurlu bir kullanım deneyimi sağlamak ve telefonunuzun ekranını güvence altına almak amacıyla bu garanti hizmetini sunuyoruz.

Huawei P60 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei P60 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei P60 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei P60 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei P60 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei P60 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı