Huawei Telefon Tamiri

Huawei marka cep telefonlarının teknik arızalarının giderilmesi ve onarılması için Huawei telefon tamiri yapmakta olan teknik servisimiz, kısa zamanda telefonunuzu tamir eder ve aynı gün size teslim eder. Orijinal parça değişimleri, ön cam ve ekran değişimleri için bizimle iletişime geçerek kısa zamanda Huawei telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Huawei Ön Cam Ve Kırık Ekran Değişimi

Uygun fiyata orijinal Huawei ön cam değişimi yapan teknik servimiz, telefonun ilk günkü kadar kullanışlı olmasını hedeflemektedir. Uzman teknik kadromuzla, dokunmatik telefon üzerine yaptığımız çalışmalarda her zaman olumlu geri dönüşler almış bulunmaktayız. Ön cam değişimlerinde yan sanayi kullanımları telefonun daha da zarar görmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle orijinal parçaların kullanılmasına önem veren Huawei telefon tamiri ekibimiz, yan sanayi ürünler kullanmamızı tercih ettiğinizde en kaliteli olan birinci sınıf ön cam tercih edecektir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei marka cep telefonlarının bütün tamir ihtiyaçlarını karşılayabilecek servimiz, telefonun orijinal parçalarını da bünyesinde bulundurarak işlemin daha kısa sürmesini ve sizin aynı gün telefonunuzu almanızı sağlayacaktır.

Huawei Ana Kart Tamiri

Telefon tamiri İstanbul şubemizde Huawei marka cep telefonların iç ve dış arızaları onarılmaktadır. Özellikle ana kart, ekran değişimi, kasa değişim ve pil değişimi yapan teknik servisimiz, kısa zamanda telefonunuzu almanıza yardımcı olacaktır. Orijinal ana kart değişimi ve tamiri için bizimle iletişim kurarak, telefonunuzun ana kart sorununun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Huawei ana kart bozulmaları için uzman olan ekibimiz gereken işlemleri yaparak, telefonunuzun kısa zamanda eski performansına dönmesini sağlayacaktır. Akıllı telefon tamirleri için her alanda desteğe ihtiyacınız olduğunda, ücretsiz arıza tespiti yaparak telefon kullanılmayacak durumdaysa, ekstra masraf yapmamanızı sağlarız. Ana kart değişimi, ana kart tamiri ve ana kart arıza tespiti için firmamızın tecrübelerine güvenebilirsiniz.

Huawei Arıza Ve Tamir İşlemleri

Huawei telefon tamiri işlemleri için telefonunuzun iç ve dış arıza durumlarına karşı yapılabilecek tamir olanaklarını sizinle paylaşır, sizi daha fazla telefonsuz bırakmadan aynı gün telefonunuzu teslim etmeye özen gösteririz. Huawei cep telefonlarında oluşabilecek ana kart sorunları ve ekran kırılmaları için uzman kadromuzla kısa zamanda sorunların üstesinden gelir, telefonunuzun eski performansına dönmesi için çalışmalar yaparız.

Ekran sorunlarınız, kasa ısınma ve bataryanın çabuk bitme durumlarına karşı telefon tamiri şubemizle iletişime geçerek, kısa zamanda telefonunuzun tamir edilmesini sağlayabilir, Huawei telefonunuzu ilk günkü kadar yenilenmiş bir şekilde kullanabilirsiniz.

Huawei Hafıza Silmeden Tamir

Telefonunuzun hafızasının silinmesine olanak vermeden tamir işlemleri yapan teknik servisimiz, ekran değişimlerinde ve kasa değişimlerinde telefonunuzun içinde bulunan bilgilerin korunmasını sağlayacaktır. Bazı tamir durumlarında örneğin ana kart tamirlerinde bilgilerinizin geri dönme ihtimali yoksa, bunun için sizinle iletişim kurarak bilgilendirme yapılacaktır.

Bellek ve hafıza silmeden Huawei telefon tamiri için teknik servisimiz orijinal parçalar, uzman ekipler ve kaliteli ekipmanlarla çalışmaktadır. Telefonunuzun ömrünü uzatacak tamir imkanlarımızdan yararlanmak için haftanın 7 günü bizimle iletişim kurabilir, telefon tamiri imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Huawei Yazılım Güncelleme

Huawei telefonlarının yazılımlarının güncellenmesi ve hafızasının geri getirilmesi için firmamızdan randevu alarak telefonunuzdaki arızalara ücretsiz baktırabilirsiniz. Uzman teknik ekibimizle telefonunun iç ve dış sorunlarını analiz eder, tamir edilmesi gereken durumlarda kısa zamanda müdahale ederiz.

Huawei telefon tamiri servisimiz için İstanbul’da bulunan şubemizi ziyaret edebilir, kargo imkanlarımızdan da yararlanarak orijinal bir telefon tamiri yatırabilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve kurumsal olan teknik servisimiz telefonunuzun bütün imkanlardan yararlanarak eski performansına geri döndürülmesine olanak tanıyacaktır. Huawei marka cep telefonunun bütün modelleri tamir edilebilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Huawei Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik Servis ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Önceki yazı
Xiaomi Telefon Tamiri
Sonraki yazı
XİAOMİ TEKNİK SERVİSİ KADIKÖY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı