Infinix Hot 12 ekran değişimi hizmetimiz telefonunuzun ekranını sorunsuz bir şekilde yenileyerek size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Ekran değişimi ihtiyacınıza pratik ve güvenilir bir çözüm sunarken cihazınızın ömrünü uzatmanıza yardımcı oluyoruz. Aradığınız kaliteli ve ekonomik ekran değişimi hizmeti için bize güvenebilirsiniz.

Infinix Hot 12 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekran değişimi ihtiyacını karşılamak için buradayız. İşlem öncesinde sorunun kaynağını anlamak ve en iyi çözümü sunmak için ön tespit çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak telefon ekranlarını değiştirirken yalnızca orijinal ve yüksek kaliteli parçaları tercih ediyoruz. Bu sayede cihazınızın performansını ve dayanıklılığını artırıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi işlemlerimiz uzman ekibimiz tarafından özenle ve hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Size en iyi sonuçları sunmak için deneyim ve uzmanlık bir araya gelir.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile bize güvenle ulaştırabilirler. Kargo bilgileri içeriğin en alt kısmında ve web sitemizde yer almaktadır böylece kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Infinix Hot 12 Ekran Değişimi Fiyatları
Infinix Hot 12 Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Hot 12 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Infinix Hot 12 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Infinix Hot 12 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Infinix Hot 12 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Infinix Hot 12 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Infinix Hot 12 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Infinix Hot 12 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Ayrıca işlemlerimizin ardından ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Size güvence vermek ve hizmet kalitemizi vurgulamak bizim için önemlidir. Telefonunuzun ekran değişimi için bize güvenebilirsiniz.

Infinix Hot 12 Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Hot 12 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Infinix Hot 12 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Infinix Hot 12 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Infinix Hot 12 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Infinix Hot 12 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı