Infinix Hot 20 ekran değişimi hizmetimizle cihazınızın ekranını sorunsuzca yenileyerek daha net ve keskin bir görüntü deneyimi sunuyoruz. Ekran değişimi gerektiğinde profesyonel ekibimizle sizin için buradayız. Teknolojiyi daha erişilebilir hale getirmek için sade ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Infinix Hot 20 Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Infinix Hot 20 ekran değişimi hizmetini sunarken müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. İşlem öncesinde telefonunuzdaki sorunun kaynağını anlamak amacıyla ön tespit çalışmaları titizlikle gerçekleştirilmektedir. Bu sayede doğru çözüm ve en uygun maliyetle işlem yapılabilmektedir.

Ekran değişimi sürecinde sadece orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanılmaktadır. Bu cihazınızın performansını ve dayanıklılığını artırmanın yanı sıra ekranın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonlarınızdaki ekran değişimi işlemi deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Bu sayede cihazlarınızın ilk günkü gibi görünmesini ve çalışmasını garanti altına alırız.

Müşterilerimiz cihazlarını İstanbul’daki merkezimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Kargo bilgileri web sitemizin en alt kısmında yer almakta ve kolayca ulaşılabilir olmaktadır.

Formun Üstü

Infinix Hot 20 Ekran Değişimi Fiyatları
Infinix Hot 20 Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Hot 20 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Infinix Hot 20 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Infinix Hot 20 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Infinix Hot 20 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Infinix Hot 20 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Infinix Hot 20 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Infinix Hot 20 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tüm bu işlemlerimizin ardından değiştirilen ekranlar için 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu müşterilerimize işlemlerimizin kalitesine olan güvenimizin bir göstergesidir ve cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Infinix Hot 20 Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Hot 20 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Infinix Hot 20 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Infinix Hot 20 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Infinix Hot 20 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Infinix Hot 20 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı