Infinix Hot 30i NFC ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun çatlak veya hasarlı ekranını hızlı ve güvenilir bir şekilde yeniliyoruz. Ekran değişimi sayesinde telefonunuzun orijinal parlaklığını geri kazanırken kullanıcı deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Infinix Hot 30i NFC Ekran Değişimi Çalışması

İşlem öncesinde telefonunuzun ekranının değişimi için ön tespit çalışması yapılmaktadır. Uzman ekip telefonunuzun mevcut durumunu dikkatlice analiz eder ve hangi adımların izlenmesi gerektiğini belirler. Böylece size en etkili çözümü sunmak için gereken planlamayı yapar.

Telefon ekranı değiştirilirken şirketimiz yalnızca orijinal parçalar kullanır. Bu cihazınızın kalitesini ve performansını korumanızı sağlar. Orijinal ekran parçaları üretici tarafından onaylanmıştır ve en yüksek standartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Böylece yeni ekranınız orijinaliyle aynı dayanıklılığı ve görüntü kalitesini sunar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonlarınızın ekranları uzman bir ekip tarafından özenle yenilenmektedir. Tecrübeli teknisyenlerimiz gelişmiş becerileri ve bilgileriyle ekran değişimi işlemini hassas bir şekilde gerçekleştirir. Bu sayede telefonunuzun içerisindeki diğer bileşenlere zarar vermeden sorunsuz bir şekilde yeni ekranı yerleştirirler.

Infinix Hot 30i NFC Ekran Değişimi
Infinix Hot 30i NFC Ekran Değişimi

Infinix Hot 30i NFC Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Infinix Hot 30i NFC ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Infinix Hot 30i NFC orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Infinix Hot 30i NFC cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Infinix Hot 30i NFC ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Infinix Hot 30i NFC camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Infinix Hot 30i NFC Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti sizi olası ekran problemlerinden korur ve işlemin güvenilirliğini yansıtır. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizi hemen arayabilir veya yerimize getirebilirsiniz. Ekranın garanti süresi boyunca size ücretsiz teknik destek sağlayacak ve gerektiğinde sorunu çözeceğiz.

Infinix Hot 30i NFC Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Hot 30i NFC ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Infinix Hot 30i NFC Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Infinix Hot 30i NFC Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Infinix Hot 30i NFC kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Infinix Hot 30i NFC telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı