Telefonların en çok kullanılan ve açık olduğu müddetçe aktif olan parçası ekran için değişim konusunda sıklıkla talep alınır. Her markanın farklı özellikleri ve donanımları olduğu için Infinixhot 8 ekran değişimi de servisimizdeki donanımlı çalışanlarımız aracılığıyla gerçekleştirilir. Gerçekten gerekli olmadıkça değişim yapılmaz ve işlemlerin tamamında garanti verilir. Ekranla alakalı her çeşit sorun için teknik birimimiz aracılığıyla değerlendirme yapılarak mevcut sorunlar ortaya koyulur. Orijinal malzeme kullanımı ve kullanılan malzemelerin garantileri de birlikte teslim edilir. Müşterilerimizin güven duyması kazancımızdan daha önemlidir.

Infinix Hot 8 Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sorun yaşanan ve değişimi gerekli olan telefonunuzu servise götürürken bilmeniz gereken bazı detaylar vardır.

Talep edilenInfinixhot 8 ekran değişimi ile alakalı olarak:

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

  • Hangi nedenle servise geldiğinize bakılmadan genel değerlendirme yapılmalıdır,
  • Verilen saatte teslimat yapılmalıdır,
  • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
  • İşlemden sonra garanti verilmelidir.

Servisimizde bu şekilde verilen ekran değişim hizmetleri müşterilerimizin aldıkları hizmeti uzun süre memnun şekilde kullanmasını sağlar. Çalışanlarımız konuyla alakalı bilgilendirme yaptıktan sonra gereken bilgilendirmeler ışığında onay alarak işleme başlar. Müşterilerimizle iletişimimiz de önem verdiğimiz detaylar arasında yer alır.

Infinix Hot 8 Ekran Değişimi Ücreti

Ücretlendirme birçok etmene göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Müşteri Infinixhot 8 ekran değişimi için geldiğinde sadece sorunun bu olmadığı ortaya çıkabilir. Teknik birimimiz aracılığıyla yapılan değerlendirme sonucunda farklı arızaların bilgisi verilir ve tamir sürecine dahil edilir. Yedek parçanın fiyatı da değişkenlik gösterebilir. Servisimiz her zaman en uygun rakamları sunarak hizmet vermek ister.

Infinix Hot 8 Teknik Servis Fiyatlandırması

Verilen hizmetle alakalı olarak yapılan servis fiyatlandırmamızda yedek parça bedeli ve işçilik hizmeti alınır. Yapılan teknik ve donanımsal değerlendirmeler elemanlarımız tarafından ücretsiz şekilde yerine getirilir.

Infinix Hot 8 Ekran Özellikleri

Cihazın ekran boyutu 6.52 inç şeklinde oluşturulmuştur. 720*1600 hd piksel çözünürlük teknolojisi bulunur. Piksel yoğunluğu 269 PPI şeklinde ayarlanmıştır. Ekran yenileme hızı da 60 Hz’dir. Donanımsal ve ekran açısından beklentileri karşılayacak düzeyde olduğu söylenebilir.

Infinix Hot 8 İçin Aşağıdaki Hizmetleri De Vermekteyiz

En sık talep edilen ve başvurulan sorunların arasında ekran değişimi gelir. Servisimizde verilen diğer hizmetler olan tamir, bakım, yedek parça ve donanım ürünleri temini, teknik değerlendirme, onarım işlemlerini de sorunsuz ve aynı kalitede garantili şekilde yerine getiriyoruz. Bunun için servisimizle iletişime geçmeniz ve en kısa süre içinde cihazınızı teknik ekibimize teslim etmeniz önerilir.

Infinix Hot 8 Ekranı Kırıldı

Kırılmanın nedeni genel olarak yüksekten düşme veya sert bir alanla çarpışmadır. Ne zaman ve nasıl olursa olsun ilk iş kullanıcının geç kalmadan teknik destek almasıdır. Teknik destek alınması geç kalınmadan onarım yapılmasına, gereksiz ek maliyetlerin önlenmesine olanak tanır. Servisimiz bu konuda oldukça fazlasıyla destek olur.

Garanti Kapsamına Girer mi?

Ekranların özel sigortaları veya korumaları olmadığında kullanıcı hatası sınıfında yer alır. Garanti kapsamında değerlendirilmesi mümkün değildir. Yine de en güvenilir ve uygun rakamlı hizmet veren servisimizden rahatlıkla destek alabilirsiniz. Yeterli elemanınız olduğu için kısa sürede işlemleriniz tamamlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Infinix Hot 8 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Infinix Hot 8 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Infinix Hot 8 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Infinix Hot 8 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Infinix Hot 8 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli infinix teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Infinix Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı