Akıllı cihazların teknik ve donanımsal özellikleri artmaya devam ettikçe kullanıcıların geçirdikleri zaman da artıyor. Ekranların ısınması, kırılması, piksel ve görüntü kalitesi sorunu yaşaması gibi durumlar servisimize yapılan başvurularda büyük çoğunluğu oluşturur. Kullanıcıların ınfinix s5 pro ekran değişimi taleplerinde yaşanan sorunların ekrana alınan darbeler veya teknik durumlar oldukları net şekilde görülür.

Değişim işlemlerinde sunduğumuz kaliteli ve uzman yaklaşım müşterilerimizin güvenini kazanmamıza yardımcı olur. Koruma veya farklı yollar ile düşünülen önlemler de telefonunuzun korunmasına zaman zaman yetmez. En önemlisi her sorunda tercih edebileceğiniz bir servise sahip olmaktır.

Infinix S5 Pro Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefon sahipleri her ekran sorunu için aynı yaklaşımı sergileyebileceklerini düşünebilir. Ama ınfinix s5 pro ekran değişimi konusunda uzman ve tecrübeli bir şekilde hizmet veren servisimiz bazı noktaların atlanmaması adına özel bir şekilde çalışır. Bunların başında garantili malzeme kullanımı gelir. Malzeme kalitesi tamirden sonra alacağınız performansın direkt şekilde etkilenmesi demektir. Bir başka durum da gerekli olmadıkça ekran değişimi için işlem yapılmamasıdır. Elemanlarımız gereken bilgilendirmeleri yapmadan ve konuyla alakalı açıklamalarda bulunmadan herhangi bir işlem yapmaz. Yapılan tamir ve değişim işlemlerinin tamamında garanti verilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Infinix S5 Pro Ekran Değişimi Ücreti

Yapılan ınfinix s5 pro ekran değişimi işlemlerinde en başından değişim bedeli vermek yanlış bir yaklaşım olacaktır. Çünkü teknik servisimiz sadece ekran değişimi için bile gelseniz olası sorunları değerlendirdikten sonra gereken tamir ve işlem bilgisini verir. Kullanılan yedek parçaların bedeli de yurtdışından gelmesi halinde değişkenlik gösterir. Bundan dolayı teknik servisimize gelerek garantili ve uygun rakamlarla işlem yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Infinix S5 Pro Teknik Servis Fiyatlandırması

Servisimizde yapılan işlemlerle alakalı fiyatlandırmalar temelde işçilik ve kullanılan parçadan meydana gelir. Her zaman yedek parçaları düzenli şekilde depolayarak çalıştığımız için rakiplerimizden farklı şekilde daha ekonomik rakamlarla hizmet verebiliriz. Bunun dışında bedel alınmaz. Tamire başlandıktan sonra da farklı nedenlerle istenen bedeller ortaya atılmaz.

Infinix S5 Pro Ekran Özellikleri

Telefonun ekranında kullanılan teknoloji 6.53 inç olarak hesaplanmıştır. Aynı zamanda 1080*2340 piksel çözünürlük de bulunur. Bu sayede istenen görüntü kalitesi elde edilir. Piksel yoğunluğu da 395 PPI şeklindedir. Donanımsal ve ekran özellikleri açısından fazlasıyla yeterlidir.

Infinix S5 Pro İçin Aşağıdaki Hizmetleri De Vermekteyiz

Ekran tamir ve değişim işlemlerinden memnun kalan müşterilerimizin sayısı her geçen gün artarken müşterilerimiz diğer hizmetlerimizden de yararlanmaya başlamıştır.

Bunların arasında:

  • Tamir işlemleri,
  • Her model ve markada onarımlar,
  • Yedek parça temini,
  • Telefon donanım malzemeleri,
  • Onarım işlemlerişeklinde sıralanabilir.

Bunların tamamında sunduğumuz hizmetler her zaman olduğu gibi garantili ve ek ücret alınmayacak şekildedir. Müşterilerimizin şeffaf ve güvenilir hizmet alması adına çaba verilir.

Infinix S5 Pro Ekranı Kırıldı

Ekran kırılır kırılmaz küçük bir durum olsa veya telefonun kullanımını engellemese bile hemen servisimizden destek alınmalıdır. Aksi durumda ilerleyen zamanda kurtarılma şansı olan ekran değiştirilmek zorunda kalır.

Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ekranlar en sık kullanılan ve değişimi gerekli olan parçalar olduğu için özel garanti ve kaskolar hariç standart garanti kapsamında değildir.

Sıkça Sorulan Sorular

Infinix S5 Pro ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Infinix S5 Pro ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Infinix S5 Pro ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Infinix S5 Pro ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Infinix S5 Pro Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli infinix teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Infinix Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı