Infinix Smart 7 ekran değişimi hizmetimizle teknoloji dünyasındaki en son yenilikleri takip eden ve müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedefleyen bir ekibiz. Cihazınızın ekranında meydana gelen herhangi bir hasar kullanım deneyiminizi olumsuz etkileyebilir. Ancak endişelenmeyin uzman teknisyenlerimiz sayesinde Infinix Smart 7’nin parlaklığına ve canlı renklerine yeniden kavuşabilirsiniz.

Infinix Smart 7 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzda ekran değişimi yapılacaksa işlem öncesinde ön tespit çalışması yapılmaktadır. Uzman ekibimiz telefonunuzun ekranının nasıl değiştirileceği konusunda ayrıntılı bir inceleme yapar. Bu sayede işlemin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için gerekli adımlar belirlenir.

Ekran değiştirme sürecinde orijinal parçalar kullanılmaktadır. Kaliteli ve orijinal ekranlar telefonunuzun özgün görüntü kalitesini korumasına yardımcı olur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız yüksek kalitedeki parçaları kullanarak telefonunuzun ilk günkü gibi performanslı olmasını sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefon ekranı değiştirme işlemi uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz gelişmiş teknik bilgilerini kullanarak telefonunuzun ekranını hızlı ve doğru bir şekilde yeniler. Bu sayede telefonunuzun ekranı sadece orijinal kalitede değil aynı zamanda uzun ömürlü olacak şekilde değiştirilir.

Infinix Smart 7 Ekran Değişimi
Infinix Smart 7 Ekran Değişimi

Infinix Smart 7 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Infinix Smart 7 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Infinix Smart 7 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Infinix Smart 7 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşteriler İstanbul’daki yerimize gelerek telefonlarını bize getirebilir veya kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. Size en uygun olan yöntemi tercih edebilir ve cihazınızı güvenli bir şekilde bize teslim edebilirsiniz.

Infinix Smart 7 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Infinix Smart 7 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Infinix Smart 7 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Garantimiz sizin için ek bir koruma sağlayarak telefonunuzun ekranının uzun süre sorunsuz çalışmasını temin eder.

Infinix Smart 7 Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Smart 7 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Infinix Smart 7 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Infinix Smart 7 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Infinix Smart 7 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Infinix Smart 7 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı