Infinix Smart 8 ekran değişimi ile ilgili ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Üstelik bu işlem sona erdikten sonra telefonunuza özel olarak tam 6 aylık garanti sağlıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Infinix Smart 8 Ekran Değişimi Çalışması

Ekran değişimi ihtiyacınız varsa artık araştırmalara son verebilirsiniz! Bizler bu noktada sizlere alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte ekran değişimi konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmeti eksiksiz bir şekilde sunacağız.

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde, artık neredeyse akıllı telefonları kullanmayan yok! Telefonların bu kadar önemli olduğu bu zaman diliminde başınıza gelebilecek bazı kazalar canınızı sıkabilir. Bu gibi durumlarda, güvenilir ve profesyonel bir tamir hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, çözümünüz burada!

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Infinix Smart 8 ekran değişimi ihtiyacınızı karşılamak tüm benliğimizle ve profesyonelliğimizle buradayız! Ekibimiz, deneyimli ve uzman teknisyenlerden oluşmaktadır!

Burada emin olabilirsiniz ki ekip arkadaşlarımız telefonunuzun hasarlı ekranını kısa sürede değiştirecek, telefonunuzun aynı ilk günkü gibi sağlam olmasını sağlayacak. Hizmetimizi size ulaştırırken ücretsiz kargo imkanı sunarak her şeyi sizi memnun etme amacı içerisinde olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Infinix Smart 8 ekran değişimi işlemimizde asla ama asla kaliteden ödün vermiyoruz. Her adımda titizlikle çalışarak müşterilerimizin verdiği ücrete layık olmaya çalışıyoruz! Ekip arkadaşlarımız telefonlarınızı en iyi şekilde tamir ederek, sizlere kusursuz bir hizmet sunuyor!

Infinix Smart 8 Ekran Değişimi Fiyatları
Infinix Smart 8 Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Smart 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Infinix Smart 8 Ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Infinix Smart 8 orijinal Ekran değişim için temin edilir
 • Infinix Smart 8 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Infinix Smart 8 model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Infinix Smart 8 Ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Infinix Smart 8 Ekran parçaları
 • Orijinal Infinix Smart 8 iç bileşenleri
 • Orijinal Infinix Smart 8 panel

Infinix Smart 8 Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Smart 8 Ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Infinix Smart 8 tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Infinix Smart 8 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek Ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı