Infinix Smart 8 Pro ekran değişimi yaptığımız telefonlarda ekran ile ilgili sorunlar aynı gün içerisinde ortadan kalkar. Eğer siz de ekran ya da ekran ile ilgili parçalar nedeniyle telefonunuzu kullanamaz hale geldiyseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Infinix Smart 8 Pro Ekran Değişimi Çalışması

Xiaomi ekran değişimi konusunda uzmanlaşan firmamız uzun yıllardır birçok markada ekran değişimi ve diğer parçaların değişimi konusunda hizmet veriyoruz. Bütün bu işlemleri yaparken telefonlarınızın orijinalliğine de önem veriyoruz.

Değişim gerçekleştirildikten sonra gerek ürün kalitesi gerek işçilik kalitesi ile kendimize güveniyoruz. Bunun yanı sıra sadece ekran değişimi değil servisimize başvurmanız halinde Xiaomi cihazınızın başa sorunları da varsa onları da uygun bir fiyat ile gideriyoruz. Böylece hem zamandan hem de fiyattan tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Değiştirilen parçanın orijinal olması kullanım ömrü ve kalite açısından önemlidir. Değişen ekran ana kasaya geri montaj edilir. Bu işlemler bittikten sonra gerekli kontroller yapılarak herhangi bir sorun oluşup oluşmadığı itina ile incelenir. Sorun varsa hızla giderilir ki bu konuda sorunla hiçbir zaman karşılaşmadık. Sorun oluşmamışsa müşterimize cihaz kırılmaz ekran kılıfı takılarak teslim edilir.

Xiaomi Galaxy A30s ekran değişimi sorunu ile gelen müşterilerimizin sorduğu soru ne kadar değişim yapıldığıdır. Verdiğimiz kaliteli ve hızlı hizmet sonucunda değişen kur dengelerine bakılarak uygun fiyatlandırmalar yaptığımızı belirmek isteriz.

Her geçen gün artan maliyetler kapsamında orijinal ürünler kullandığımız için fiyat bilgisi değişebilmektedir. Ekran değişiminde kalite, her zaman ön planda tuttuğumuz bir durumdur.

Infinix Smart 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Infinix Smart 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatları27

Infinix Smart 8 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Infinix Smart 8 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Infinix Smart 8 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Infinix Smart 8 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Infinix Smart 8 Pro model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Infinix Smart 8 Pro Ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Infinix Smart 8 Pro ekran parçaları
 • Orijinal Infinix Smart 8 Pro iç bileşenleri
 • Orijinal Infinix Smart 8 Pro panel

Infinix Smart 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Smart 8 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Infinix Smart 8 Pro tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Infinix Smart 8 Pro telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: 973228747
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı