Teknoloji ve donanımsal özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Infinix Zero 8 oldukça talep edilen modeller arasında yer almaya başladı. Telefon kullanıcılarının neredeyse tamamında var olan sık ekran kullanımı ve uzun süreli telefonla zaman geçirmeden kaynaklanan arızalar olabilir.

Servisimiz bu tarz sorunlarla karşı karşıya kalmanız durumunda profesyonel destek verir. Ekran değişimi yapılıp yapılmayacağına karar vermek için donanımlı teknik ekiplerimiz aracılığıyla inceleme yapılır. Ardından da kullanıcıya bilgi vererek hemen çözüm arayışına geçilir. Her markayla özel şekilde ilgilenen teknik çalışanlarımız her ayrıntıyı gözden kaçırmadan tamir işlemlerini yerine getirir.

Infinix Zero 8 Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanıcıların Infinix Zero 8 ekran değişimi konusunda bilmesi gereken bazı önemli detaylar vardır. Servisimizde de mutlaka göz önünde bulundurulan durumların kullanıcıların bilgisi dahilinde olması da önemlidir:

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

  • Kullanılan malzemelerin orijinal olması,
  • Tamir işlemlerine garanti verilmesi,
  • Ekran değişiminden önce genel teknik değerlendirme yapılması,şeklinde sıralanabilir.

Servisimize başvuran müşterilerimizin telefonlarını inceleyen teknik elemanlarımız donanımları ve tecrübeleri sayesinde gerekli görüldüğünde ekran değişiminde bulunmayı teklif eder. Ayrıca kullandığımız malzemelerin tamamı orijinal ve faturalıdır. Aksi durumda istenen performansı almanız son derece zor olur.

Infinix Zero 8 Ekran Değişimi Ücreti

Hangi şikayet olursa olsunInfinix Zero 8 ekran değişimigerekli olan arızalarda genel anlamda fiyatlandırma vermek zordur. Teknolojik aletlerin ve akıllı cihazların tamamında olduğu gibi değişken yedek parça fiyatları vardır. Ayrıca servisimize başvuran kullanıcıların cihazlarını detaylıca inceledikten sonra olası sorunlar ve gereken tamirlerle alakalı da bilgilendirme veriyoruz. Ekranın kurtarılması mümkün olduğunda da fiyatlandırma değişecektir. Bunun için mutlaka servisimize başvurmanız ve şikayetlerinizi dile getirerek alanında uzman çalışanlarımızdan fikir almalısınız.

Infinix Zero 8 Teknik Servis Fiyatlandırması

Teknik servisimizin Infinix Zero 8 ekran değişimi ile alakalı fiyatlandırmasına yedek parça ve işçilik dahildir. Diğer firmaların yaptığı gibi sonradan çıkarılan herhangi bir maliyet ve talep olmaz. Servisimiz şeffaf fiyatlandırma ile çalışır.

Infinix Zero 8 Ekran Özellikleri

Kullanıcılar tarafından oldukça talep gören telefonun ekran boyutu 6.85 inç olarak belirlenmiştir. Çözünürlüğü 1080*2460 piksel ve yoğunluğu 392 PPI’dır. Ekranın yenilenme hızı da 90 hz tasarlanmıştır.

Infinix Zero 8 İçin Aşağıdaki Hizmetleri De Vermekteyiz

Ekran değişimi konusundaki uzmanlığımızı bilen müşterilerimiz diğer hizmetlerimizden de sıklıkla yararlanır. Infinix marka telefonunuzun tamir, bakım, onarım, yedek parça, değişim ve teknik işlemlerinde yardımcı oluyoruz. Ekran değişiminde olduğu kadar diğer hizmetlerimizde de aynı kalite ve işçilikle garanti vererek çözüm üretiyoruz.

Infinix Zero 8 Ekranı Kırıldı

En sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi ekranın kırılmasıdır. Ekran kırılması bazen sert bir cisimden kaynaklanırken bazen de yüksekten düşme sonucunda olabilir. Bu durumda yapılması gereken hasar yokmuş gibi görünse de hemen servisimize ulaşarak teknik anlamda kontrole alınmasını istemektir. Erkenden tespit edilen sorunların giderilmesi konusunda servisimiz gereken desteği verir.

Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ekran kullanımından kaynaklanan sorunların tamamına yakını üretimden kaynaklanmadığı sürece kullanıcı hatası şeklinde değerlendirilir. Bunun için garanti kapsamı dışında olsa da servisimizden uygun maliyetle olabilecek en iyi hizmeti almak adına başvurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Infinix Zero 8 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Infinix Zero 8 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Infinix Zero 8 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Infinix Zero 8 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Infinix Zero 8 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli infinix teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Infinix Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı