Infinix Zero Ultra ekran değişimi işlemimizde en yüksek kalite standartlarını ve orijinal parçaları kullanarak telefon ekranınızın dayanıklılığını artırıyoruz. Ayrıntılar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Infinix Zero Ultra Ekran Değişimi Çalışması

Akıllı telefonlar ve teknolojik cihazlar artık hayatımızın her noktasında! Günlük işlerimizi bile telefonlarımızdan hallettiğimizi düşünürsek bu noktada telefonların bizler için ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz! Telefonlarda meydana gelen ekran kırıkları can sıkıcı olabiliyor. Ekran değişimi noktasında sizlere eksiksiz bir hizmet sunarak telefonlarınızı ilk günkü haline getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle, akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Ancak, zaman zaman yaşanabilecek ekran hasarları gibi sorunlar, kullanıcıların hayatını olumsuz etkileyebilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İşte bu noktada, ekip arkadaşlarımız devreye girerek telefonların ekran değişimi noktasında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyor! Infinix Zero Ultra ekran değişimi ihtiyacınızı en kısa sürede ve en profesyonel şekilde karşılıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, hizmetlerimizin yanı sıra ürünlerinizi size ulaştırırken ücretsiz kargo imkanı sunuyoruz. Size en kaliteli hizmeti sunmak ve sizi her adımda rahat ettirmek bizim için son derece önemli olmakla birlikte ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı bu doğrultuda ilerletiyoruz!

Infinix Zero Ultra Ekran Değişimi Fiyatları
Infinix Zero Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Zero Ultra Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Infinix Zero Ultra ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Infinix Zero Ultra orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Infinix Zero Ultra cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Infinix Zero Ultra model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Infinix Zero Ultra Ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Infinix Zero Ultra ekran parçaları
 • Orijinal Infinix Zero Ultra iç bileşenleri
 • Orijinal Infinix Zero Ultra panel

Infinix Zero Ultra ekran Değişimi Fiyatları

Infinix Zero Ultra Ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Infinix Zero Ultra tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Infinix Zero Ultra telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek Ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı