Ekran sorunları akıllı cihaz ve telefon kullananların bilmesi ve teknik açıdan donanımlı servis tercih etmesi gereken konuların başında gelir. Çünkü yapılacak olan işlemin garanti kapsamında olması veya kullanıcı hatasından kaynaklanması bile birçok şeyin değişmesine neden olur.

İPhone12 max modelini tercih edenler özellikli yapısından dolayı oldukça memnun kalır. Bunun için de ekran kullanımı sıklaşır. Kullanım hatalarının yaygın olduğu arıza türlerinin başında ekran gelir. Ekran konusunda yaşanan sıkıntı henüz küçükken veya fark edilir edilmez servisten destek alınması son derece önemli ve kurtarıcı olacaktır.

İphone 12 Max Ekran Değişimi Fiyatı

Değişim konusunda İPhone12 max kullanıcılarının bilmesi gereken bazı noktalar vardır. Kullanıcıların malzeme tedariki konusunda sorunu olmayan veya deposu olan bir servisle çalışma işlemlerin daha da kısa sürmesine olanak tanır. Aynı zamanda ekran konusunda uzman ve model üzerinde gereken tecrübesi olan birisi ile çalışılması da yerinde olur. Ekranın orijinal olduğunu söyleyerek orijinal ekran kullanmayan servisler ileride daha ciddi sorun yaşamanıza davetiye çıkarabilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İphone 12 Max Ekran Onarım Videosu

Kullandığınız İPhone12 max için ekranın onarılması gerektiğinde nasıl bir yol izleyeceğinize karar vermemiş olabilirsiniz. Hangi sorunların sizin kullanımınızdan kaynakladığını veya teknik hata olup olmadığını anlamak için yapmanız gereken video ile bilgi toplamaktır. Servise ulaştığınızda daha bilgili ve donanımlı olma imkanı da elde etmiş olursunuz.

İphone 12 Max Teknik Servisi

Servislerin tamamı yetkili veya İPhone12 max konusunda tecrübe sahibi olmayabilir. Servislerin gereken donanım ve yetki belgesine sahip olup olmadığını anlamak adına kontrol sağlamalısınız. Aksi durumda garanti kapsamını devre dışı bırakma sorununuz olur. Serviste yeterli eleman bulunması ve uzman olması da önemlidir. Orijinal ürün kullandığını söyleyen servislerden de garanti belgesi istenmesi en doğru yoldur.

İphone 12 Max Ekranı Kırıldı

İPhone12 max ekran kırıldığında önemli oranda dikkatsizlik veya düşme sorunu göze çarpar. Ekranın kurtarılmasının mümkün olup olmadığı, ön camın da değişip değişmeyeceği, garanti içeriği veya ek garantiler gibi birçok konuda bilgi alınması adına servise başvurulması önerilir. Ekran hassas olduğundan ve kullanıma devam edilmesinin sorunu daha da büyüteceğinden dolayı kısa sürede servise ulaşılması daha da önem arz eder.

Garanti Kapsamına Girer Mi?

Garantiler kullanıcıların hatalarını kapsayacak içerikler barındırmaz. Özellikle de İPhone12 maxkadar donanımlı ve özellikli bir telefon söz konusu olduğunda daha da zor olur. Bundan dolayı mutlaka ek garanti paketleri alarak ekranınızın değişimi için destek ekletmelisiniz. Ekran parça temini veya diğer nedenlerden dolayı pahalıya mal olacak parçaların başında gelir.

İphone 12 Max Dokunmatik Çalışmıyor

Dokunulan alanın genişliği, kullanıcıların ne kadar zaman geçirdiği veya yanlışlıkla sıvı dökülmesi nedenleri dokunmatik arızalarının başlıca nedenleridir. Bunun için servisler bu alanda çok fazla tamir talebi alır. Dokunmatik çalışmadığında genel olarak telefonun da kullanımı imkansız olduğundan dolayı servis müdahalesi şart olacaktır.

Basmıyor Ne Yapılmalı?

Ekrana dokunduğunuzda dokunmatik kısmın çalışmaması sonucunda anlık bir hata yaşanabilir. Geri düzelmiş olsa bile kullandığınız İPhone12 max modelini servise götürerek önlem alınmasını istemeniz en iyi karar olacaktır. Yoksa ekranın değişmesini istemek zorunda kalabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcıların kafalarına takılan soruların cevaplarını uzman ve tecrübeli bir servis kolaylıkla verecektir. Yine de ön aşamada merak edilen sorular olabilir:

İphone 12 Max Ekran Değişim Fiyatı Ne Kadar?

Fiyatlar dolar ve euro ya endeksli olarak belirlenir. Bunun için net olmayacaktır.

İphone 12 Max Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?

Ek bir servis işlemi olmadığında aynı gün biter.

İphone 12 Max Orijinal Ekran Nasıl Anlaşılır?

Garanti belgesi istemekten başka bir yol yoktur. Kullanıcı anlayamaz.

İphone 12 Max Ön Cam Ne Kadar?

Ön cam da dolar veya euro endeksli olsa da 500-1000 TL arasında olacaktır.

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Apple Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı