İPhone 12 Mini ekran değişimi ile artık kırık ve hasarlı bir ekran sizi endişelendirmesin! Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize en iyi çözümleri sunuyoruz.

İPhone 12 Mini Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında meydana gelen hasarların giderilmesi için profesyonel hizmetler sunuyoruz. İşlem öncesinde uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılarak telefonunuzdaki ekran sorunları analiz edilir. Böylece ihtiyacınıza yönelik en uygun çözümü sağlamak için adım adım ilerleriz.

Telefonunuzun ekranı değiştirilirken yalnızca orijinal ve kaliteli parçalar kullanılır. Bu sayede cihazınızın performansı ve görüntü kalitesi ilk günkü gibi olur. Uzman ekiplerimiz geniş deneyimleri sayesinde titizlikle çalışarak telefonunuzun ekranının yenilenmesini sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İPhone 12 Mini Ekran Değişimi
İPhone 12 Mini Ekran Değişimi

İPhone 12 Mini Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

İPhone 12 Mini ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • İPhone 12 Mini orijinal ekran değişim için temin edilir
 • İPhone 12 Mini cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

İstanbul’daki yerimize bizzat gelerek ya da kargo yoluyla telefonunuzu bize göndererek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İPhone 12 Mini ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal İPhone 12 Mini camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

İPhone 12 Mini Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İPhone 12 Mini ekran değişimi çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz başarılı sonuçlara güveniyoruz. Bu nedenle hizmetlerimiz sonrasında sizlere ekranınız için tam 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenilir hizmetimizle size gönül rahatlığı sağlıyoruz.

İPhone 12 Mini Ekran Değişimi Fiyatları

İPhone 12 Mini ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan İPhone 12 Mini Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

İPhone 12 Mini Cihazının Kargo İle Gönderimi;

İPhone 12 Mini kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten İPhone 12 Mini telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı