iPhone 13 Pro kulaklık soketi değişimi nasıl yapılır sorusu birçok iPhone kullanıcısı tarafından merakla araştırılmaktadır.

iPhone 13 Pro kulaklık soketi değişimi Apple yetkililerinin kontrolünde kaliteli ve aynı zamanda güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Apple yetkilileri iPhone 13 Pro kulaklık soketi değişimini, size en iyi hizmeti sağlamak için yalnızca yetkili servislerde yapmaktadır. Aksi halde bu yüzden garanti kapsamı dışına çıkabilirsiniz.

iPhone 13 Pro’nun kulaklık soketini değiştirmek, cihazınızın garanti süresi dahilinde ücretsiz olarak yapılabilir. Böylelikle teknik servis yetkilisi, cihazınızın kulaklık soketini değiştirmek için gerekli detaylı bilgiyi size verecektir.

Kulaklık soketi değişiminin fiyatı, cihazınızın modeline ve özellikle türüne göre değişecektir. Ayrıca cihazınızın kulaklığının değişiminde, bilgilerinizin silinmesi veya kaybolması gibi bir durum söz konusu değildir. Teknik servis yetkilisi, bu konuda size yardımcı olup ve kulaklık soketi değişimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirler.

iPhone 13 Pro Kulaklık Soketi Değişimi Fiyatı

İPhone 13 Pro Kulaklık Soketi Değişimi Yapılır
İPhone 13 Pro Kulaklık Soketi Değişimi Yapılır

iPhone 13 Pro kulaklık soketi değişimi fiyatı, Apple yetkili servislerden bağımsız olarak değişebilir. Fiyat, değiştirilmek istenen kulaklık soketinin özelliklerine ve böylece yerine takılacak parçanın ne kadar pahalı olacağına göre değişebilir. iPhone 13 Pro kulaklık soketi değişimi Fiyatları [year] [nmonth] listesi aşağıdaki gibidir;

BURAYA TABLO GELECEK

iPhone 13 Pro kulaklık soketi değişimi fiyatı aslında Apple Yetkili Servisleri tarafından belirlenmiştir. Apple Yetkili Servisleri, iPhone 13 Pro cihazları için kulaklık soketinin değişimi için standart bir ücret oluşturmuştur.

WhatsApp Destek Hattı

Genellikle bu ücret, cihazın türüne ve teknik servise göre değişmektedir. Apple Yetkili Servisleri tarafından belirlenen fiyat, iPhone 13 Pro kulaklık soketi değişimi için, tüm Apple Yetkili Servisleri tarafından uygulanmaktadır.

Bu servis, cihazınızın kulaklık soketini teknik servis personeline teslim etmeniz ve Apple Yetkili Servisleri tarafından onarılmasının ardından cihazınızın tekrar size geri verilmesi ile sonuçlanmaktadır. iPhone 13 Pro kulaklık soketi değişimi için, Apple Yetkili Servisleri tarafından belirlenen standart fiyat, genelde 1000-1500 TL arasındadır. Bu fiyat, cihazınızın türüne ve teknik servise göre değişebilir.

iPhone 13 Pro Kulaklık Soketi Değişimi

İPhone 13 Pro Kulaklık Soketi Değişimi Nasıl Yapılır
İPhone 13 Pro Kulaklık Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 13 Pro kulaklık soketi değişiminin belli bir süreci vardır. Aşağıda bu sürecin ayrıntıları verilmiştir:

  • İlk olarak, kulaklık soketinin değişimi için gereken gereçlerin alınması gerekmektedir. Bunlar; bir kulaklık soketi, bir kablosuz tornavida, Philips vidaları, orta veya düz bir tornavida, bir plastik kart, çizik açıcı ve ısı iletken termal yalıtım kabıdır.
  • İkinci olarak, cihazın tamir için hazır hale gelmesi gerekir. Bu, cihazın kapatılması ve tüm bağlantıların kaldırılması anlamına gelmektedir.
  • Kulaklık soketi çıkarılmadan önce, termal yalıtım kabının arka kapağındaki vidaları çıkarmak gerekmektedir. Vidaları çıkardıktan sonra, arka kapağı dikkatli bir şekilde açmalısınız. Kulaklık soketi, cihazın arka kapağının üst bölümünde bulunmaktadır. Bir plastik kart yardımıyla kulaklık soketinin çevresindeki izolasyon kutusunu dikkatli bir şekilde çıkarmalısınız.
  • Kulaklık soketi kaldırıldıktan sonra, yerine yeni bir soket takılabilir. Yeni bir soket takmak için, termal yalıtım kabının arka kapağının üst tarafındaki yuva için özel olarak tasarlanmış çıkartmalar kullanılmalıdır. Özel çıkartmalar, yeni soketi cihaza takmada yardımcı olacaktır. Yeni soketi taktıktan sonra, arka kapağı geri monte etmek için önceki adımlar tersine çevrilmelidir.
  • Kulaklık soketi değişiminin tamamlandığından emin olmak için, kulaklığın sokete takılıp çalışıp çalışmadığını görmek için cihazın test edilmesi gerekir. Kulaklığın cihazın başarıyla algılayıp algılamadığına dair bir test yapılmalıdır.

Phone 13 Pro kulaklık soketi değişimi nasıl yapılır sorusuna ait bütün detaylar verilmiş olup bu konu hakkında firmamızdan destek alabilirsiniz.

Önceki yazı
İphone Kameram Düzgün Çalışmıyor
Sonraki yazı
iPhone X Ekran Cam Değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı