iPhone 6 anakart; telefonların en önemli parçaları arasında anakart yer alıyor. Cihaza ait tüm bağlantılar ve devreler bu anakart ismi verilen parça üzerinde bulunuyor. Bu sebeple telefona ait bu parçanın arızalanması büyük bir sorun oluyor. Çünkü genellikle anakart sorunlarının çözümü anakartın değişmesi şeklinde oluyor. Ancak iyi bir ekip sayesinde anakartın kurtulması da mümkün oluyor. Bizde iPhone 6 anakart tamiri konusunda iyi bir ekip olduğumuza inanarak tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

iPhone 6 Sıklıkla Görülen Anakart Arızaları Nelerdir?

iPhone 6 cihazlarını kullanan kişiler zaman içerisinde çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Bu durumda sorunların sebebini öğrenmek amacıyla iPhone 6 anakart arızası nasıl anlaşılır gibi sorular sorabiliyorlar. Cihazın anakartında arıza olduğunun anlaşılması cihazdaki belirtileri takip etmekle mümkün olabiliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

iPhone anakartının değişmesi gerektiğini gösteren anakart arızası belirtileri şunlar oluyor;

 • Telefonun ısınması
 • Telefon şarjının çabuk bitmesi
 • Telefon şarjının %30’lara düştüğünde telefonun kapanması
 • Şarj edilmemesi
 • iPhone 6 telefonun açılmaması
 • Telefonun açılması ancak hiçbir işlemin yapılmaması
 • Cihazın çalışmasına rağmen görüntü ve sesin olmaması

Bu gibi sorunlar iPhone anakart değişimi gerektiren sebepler arasında yer alıyor. Bu sebeple cihazları kullanan kişilerin bu sorunlarla karşılaştıkları durumda hemen bize başvurarak sorunun çözülmesini sağlamaları gerekiyor.

iPhone 6 Anakartı Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone’larda görülen en büyük sorunlar arasında yer alan anakart sorunlarının giderilmesi için çalışıyoruz. Genellikle onarılması zor olan bu sorunun çözülmesi için deneyimli bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede de hızlı bir şekilde iPhone 6 anakart değişimi veya onarımı işlemini gerçekleştiriyoruz.

iPhone 6 cihazlarında görülen anakart sorunlarını çözmeye başlamadan önce sorunun ne olduğunu anlamak için çalışmalar yapıyoruz. Ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmetin ardından sorunu ve çözümüne müşterilerimize eksiksiz bir şekilde anlatıyoruz. Ardından da sorunun çözümü için talep ettiğimiz

iPhone anakart değişimi fiyatı belirtiyoruz. Hizmetin verilmesi için onayı aldıktan sonra da cihazı alarak üzerinde çalışmaya başlıyoruz.

iPhone 6 Cihazda Anakart Yanmasının Çözümü

iPhone 6 cihazlarında anakartın yanması sorunuyla karşılaşan kişiler cihazlarını kaybettiklerini düşünebiliyorlar. Ancak bu pek doğru olmuyor çünkü yanma sanılan sorunlar daha basit bir sorun olabiliyor. Bunun bizler öncelikle sorunun ne olduğunu anlıyoruz.

Sonrasında da çözüm üretiyoruz. Anakartta yaşanan sorunlar büyük sorunlar olsa da çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Yaptığımız onarım sonrasında da cihazın çalışılırlığını kontrol ettikten sonra teslim ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin anakart değişimi yerine tamir ücreti ödemesini sağlıyoruz.

Yaptığımız iPhone 6 anakart tamiri fiyat ise değişime oranla daha uygun bir fiyat oluyor.

iPhone 6 Anakartın Yanmasında Veri Kaybının Engellenmesi

iPhone 6 anakartı cihazın yere düşürülmesi, darbe alması, suyla temas etmesi veya teknik sorunlar sebebiyle yanabiliyor. Anakartı yanan iPhone 6 cihazının anakartının değişimini yapıyoruz. Çünkü aksi takdirde cihazın kullanılması mümkün olmuyor. Bu durumla karşılaşan müşterilerimiz cihazdaki verilerin kaybolup kaybolmayacağını merak ediyorlar. Ancak anakart yandığı için yeni taktığımız karta maalesef eski veriler yer almıyor. Yanan anakart yerine taktığımız iPhone 6 anakart değişimi fiyatı ise anakartın modeline bağlı olarak değişiyor. Bunun için iPhone sahiplerine tamir öncesinde fiyat bilgisi veriyoruz.

iPhone 6 Anakart Fiyatları Nasıldır?

iPhone 6 cihazlarının anakartında sorun olan kişilerin en fazla merak ettiği konu iPhone 6 anakart fiyatı oluyor. Çünkü anakartın telefonun ana malzemesinin olması yenilecek anakart için ödenecek fiyatında yüksek olacağını gösteriyor.

Ancak bizler iPhone 6 anakart fiyatı konusunda müşterilerimize anlayış gösteriyoruz ve yaptığımız anakart değişimlerinde daha ekonomik fiyatlandırma uyguluyoruz. Böylelikle müşterilerimiz bütçeleri etkilenmeden telefonlarının anakartının yenilenmesini sağlayabiliyorlar.

Firma olarak iPhone anakart değişimi veya tamiri öncesi ve sonrasında da müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Öncesinde bizi arayan müşterilerimizin iPhone 6 board fiyatı sorularına cevap veriyoruz ve cihazlarını alıp tamir ediyoruz.

Verdiğimiz tamir veya anakart değişimi hizmeti sonrasında da müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Yaptığımız anakart değişimi garantili olduğu için yaşanan sorunlarda hemen yardımlarına koşuyoruz. Bu hizmetimiz garanti kapsamında yer aldığı için hizmetimiz için yeni iPhone anakart fiyatı belirlemeden ücretsiz olarak hizmet veriyoruz.

 

Önceki yazı
Xiaomi Müşteri Hizmetleri Teknik Servis Numarası
Sonraki yazı
Bootloader Kilidi Nasıl Açılır 2020

1 Yorum. Yeni Yorum

 • Zafer KURTOĞLU
  Ağustos 31, 2021 7:39 am

  Mrb. İphone 6 deniz suyu teması nedeniyle tamir için Alpa Teknolojiye verildi ancak inceleme sonunda anakartın tamiri mümkün değil dediler. 16 veya 32 GB Türkiye cihazından çıkma anakart varsa her ikisi için ayrı ayrı fiyat verebilir misiniz?

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı