iPhone 6 sahiplerinin en çok ihtiyaç duydukları servis hizmeti ekran kaynaklı sorunlardan dolayı oluyor. Biz firma olarak iPhone 6 ekran sorunlarının çözülebilmesi adına hizmet veriyoruz.

Bu hizmetlerimizin en önemli aşaması ise iPhone ekran değiştirme oluyor. Arızalanan, çatlayan ya da kırılan iPhone 6 ekran camı değişimi yapıyoruz.

Böylelikle eski camlar ve ekranlar yerine sağlam ve çalışır durumdaki ekran ve camları takıyoruz. Böylelikle kişilerin telefonlarını ve ekranlarını kusursuz olarak kullanmaya devam etmelerini sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

iPhone 6 ekran orijinal değiştirme hizmetimizde ön cam, dokunmatik ve iç cam gibi parçaları bir arada bulunduran tek parça ürünümüzü kullanıyoruz.

Tek parçadan oluşan ön cam değişimi yaptığımızda iPhone 6 ön cam değişimi fiyat tarifemizi uyguluyoruz.

iPhone 6 Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?

Yıllardır ekran tamiri ve değişimi yapan firma olarak uzun bir süredir de iPhone 6 ekran tamiri yapıyoruz. Bu tamir ve ekran değiştirme işlerinde büyük bir dikkatle çalışıyoruz.

Yaptığımız iPhone 6 ekranı değişimlerinde telefonun ekran performansına herhangi bir zarar vermiyoruz. Dokunmatik alanı veya diğer özellikleri çalışır durumdaysa sadece iPhone 6 cam değişimi orijinal cam kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Cam değişimi yaparken de camın sökülmesini cihazlarımız aracılığıyla sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sonrasında aynı şekilde teknolojik cihazlarımızı kullanarak cam ve ekranın cihaz üzerine sorunsuz bir şekilde yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Yaptığımız cam ve ekran değişimi sonrasında ise ekranın zarar görmemesi adına ekran koruyucu takarak kullanım süresinin artmasına yardımcı oluyoruz.

iPhone 6 Ön Cam Değiştiriliyor Mu?

Telefonlarındaki arızanın ön camdan kaynaklandığını düşünenler iPhone 6 ön cam değişimi mümkün mü merak ediyorlar. Evet, arızanın ön camda olması durumunda ön camın değişimini yapıyoruz.

Ancak bunun için bizler tek ön cam takımı yerine ekranın değişimini gerçekleştiriyoruz. Çünkü sadece ön camın değiştirilmesi kaliteli bir değişim olmuyor ve daha fazla sorun yaşanmasına neden oluyor.

iPhone 6 ön cam sorunu olanların ön cam değişimini profesyonel bir şekilde yapan servisler arasında yer alıyoruz. Bu sayede tek başına ön cam değişimi yapmadığımız için ön cam kaynaklı sorunların tekrar yaşanmadığına inanıyoruz

Bizi tercih edenler iPhone 6 cam değişimi konusunda verdiğimiz kaliteli hizmetten faydalanabiliyorlar. Cam değişimi için bize ulaşıp bilgi almak istediklerinde de iPhone 6 camı ne kadar gibi merak ettikleri sorulara cevap alabiliyorlar.

iPhone 6 Ekranının Değişiminde Veriler Kaybolur Mu?

iPhone 6 telefonlarında resim ve video gibi verilere sahip olan kişiler iPhone 6 orjinal ekran değişiminde verilerin kaybolup kaybolmadığını merak ediyorlar. Değişim ekranda yaşandığı için veriler hiçbir şekilde kaybolmuyor.

Bu sebeple iPhone 6 s ekran değişimi için bizi tercih ederek veri kaybına uğramadan yeni ekranınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu bize göndermek konusunda tereddüt yaşıyor ya da iPhone 6 orjinal ekran fiyatı kaç diye merak ediyorsanız bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6 Ekran Değişiminde Ödenecek Ücretler

Piyasada iPhone 6 ekran camı fiyatı firmadan firmaya göre değişiyor. Bunda değişim yapan firmaların malzemeleri aldıkları yer ve kar payının etkisi oluyor. Bu iPhone 6 ekran orjinal fiyat konusuna yüksek veya düşük fiyatların ortaya çıkmasını sağlıyor. Ancak genellikle düşük olan fiyatlar kalitesiz malzemelerle yapılan değişimlerde tercih ediliyor.

Bunun için ekran camına veya ekrana ihtiyaç duyanların iyi bir araştırma yaptıktan sonra karar vermesi gerekiyor.

Bizler orjinal iPhone 6 ekranı ve camı için olabilecek en makul ücreti müşterilerimize bildiriyoruz.

Kullandığımız ekran veya cam tamamen orijinal ürün oluyor ve bu sebeple uyum veya kalite sorunu yaşanmıyor. iPhone 6 ekran camı ücretimizin öğrenilmesi için bize ulaşılması gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone 6 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

iPhone 6 3ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

iPhone 6 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

iPhone 6 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

iPhone 6 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Iphone teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Iphone Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı