iPhone 6s Ekran Değişimi

iPhone 6s cep telefonlarında en sık karşılaşılan sorun ekranın kırılmasıdır. Böyle bir durumda komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

iPhone 6s Batarya Değişimi

iPhone 6s cep telefonlarında sıkça karşılaşılan bir diğer sorun ise şarjın çabuk bitmesidir. Bu sorunun sebebi bataryanın kullanım ömrünün sona ermeye başlamasından kaynaklanmaktadır. Bataryanın kullanım ömrünün sona ermesinin en büyük sebebi ise orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması, cihaz tam olarak şarj olmadan şarjdan alınması, telefonun sürekli şarjda bırakılması olarak verilebilir. Kullanım ömrünün sona ermesinin yanı sıra batarya şişmesi sorunları ile de karşılaşılması mümkündür.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

iPhone 6s Teknik Servisi 

iPhone 6s cep telefonlarında yaşanılan diğer sorunlar sırası ile telefonun şarj olmaması, arka veya ön kameranın çekim kalitesinin bozulması, kasanın darbe alması sonucu zedelenmesi, dokunmatik alanın basmaması, açma kapama ve ses tuşlarının basmamasıdır. Yaşanılan problem ne olursa olsun uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları


Ekran değişimi sonrasında parmak izi okuyucusu çalışır mı?

-Evet, Parmak izi butonu değişmediği için  parmak izi okuyucu çalışmaya devam edecektir.


-Cihazınızın tamir olmama veya tam anlamıyla randıman vermeyeğini tespit edilir ise,cihaz sahibi ile görüşülüp ona göre hareket etmekteyiz. Yeni bir telefon veya iadesini yapmaktayız ve herhangi bir arıza ücreti almamaktayız.

Dokunmatik hassasiyet kaybı yaşar mıyım?

-Hayır, Kullandığımız ürünler testlere tabii tutulmakta ve servis orijinal yedek parça kullanmaktayız. A Kalite ve copy ürünlerde bu tarz sorunlar sıkça yaşanmaktadır.


Ekran görüntüsü değişir mi, renklerde farklılık olur mu?

-Hayır, Değiştirilen ekranlar orijinal parça olduğu için herhangi bir fark olmayacaktır.B u konuda özellikle garanti vermekteyiz.


Ekranlarınız orijinal mi?

– Servisimizde kullandığımız orijinal ekranlardır. Hernangi bir aracı firma ve bayiden temin edilmemektedir. Fakat talebe göre yan sanayi ürün kullanmaktayız.


-Servimize ulaşıldığı taktirde, ortalama 1 saat içersinde anakart veya benzeri sorunları olmayan cihazları teslim etmekteyiz.

Garanti süreniz nedir?

-Ekran ve diğer ürünlerin değişimlerinde en az 3-6 ay garanti veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında ki herşeyi kapsamaktadır.


Ekran değişimi yanında farklı bir işlem daha yapılacak indirim yapar mısınız?

-Servisimizde ikinci yapılan işlemlerde sadece parça ücreti eklenmekte, ayrı olarak işçilik ücreti eklenmemektedir.


Kasada ezik var ekran yerine oturmaz ise nasıl yapacaksınız?

-Bu soruda modele göre işlem yapılmaktadır. Çünkü bazı modellerde kasa ekran bağlantısı yoktur. Ekrana bağlı kasalı modellerde, Kullandığımız ekranlar orijinal ürün olduğu için herhangi bir yapıştırma işlemi yoktur ve çerçeveli olarak değişmektedir.


İşlem sırasında yanınızda bulunabilir miyim?

-Evet, şeffaf bir şekilde tamir yapmaktayız. Müşterilerimizin aklında soru işareti kalmaması için elimizden geleni yapmaktayız.


 

Size güvenebilir miyim?

-Türkiye geneline yaklaşık 5 Yıldır hizmet vermekteyiz.Gerek Google veya Facebook sayfalarımızdaki kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Şuan da bazı firmalar rekabet arttığı için sahte yorumlar atmaktadır. Sayfamızda ki Tarih ve yorum sayılarını dikkate almanızı öneriyoruz.

Xiaomi cihazların tamirinde sektörde öncü olduk.

 

Önceki yazı
Meizu Teknik Servisi İstanbul
Sonraki yazı
XİAOMİ REDMİ 4X EKRAN DEĞİŞİMİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı