Cep telefonlarımız her geçen gün hayatımızın büyük bir alanını kaplamaktadır. Çağımızda neredeyse bütün işlerimizi bir cep telefonu aracılığıyla yapabildiğimiz için birçok kişi için cep telefonsuz vakit geçirmek oldukça zordur. Bu nedenle bir sabah uyandığınızda cep telefonunuzu kapanmış görmek kişilerde hüsran yaratabilir. Gelin birlikte bakalım iPhone cihazım açılmıyor diyenlere ne öneriler verilmiş…

iPhone Cihazımı Hangi Yöntemleri Kullanarak Açabilirim?

iPhone marka cihazınız kapandıysa ve bu durumda ne yapacağınızı öğrenmek için internette iPhone cihazım açılmıyor ne yapabilirim gibi araştırmalar yapabilirsiniz. Karşınıza birçok yanıt çıkabilir. iPhone cihazınızın kapanması ve açılmaması durumunda şu adımları deneyebilirsiniz;

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

  • İlk aşamada cihazınızı yeniden başlatmayı denemelisiniz. Bunu da cihazın açma kapama tuşu olan tuşa uzunca basarak yapabilirsiniz.
  • Cihazı şarja takarak denemeler yapabilirsiniz. Şarjının veya bataryanın meydana getirdiği sorunlar nedeniyle de cihaz kapanmış olabilir.
  • İkinci aşamada fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz. Bunun için cihazı kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağlamanız gerekmektedir. Fabrika ayarlarına döndürmek istemeyen birçok kullanıcı kurtarma modunda işlem yaparak cihaz bilgilerini kurtarabilir.

Bu üç madde iPhone cihazım açılmıyor ne yapabilirim sorusu için verilmiş cevaplar arasındadır. Bu üç maddeyi uyguladığınız halde iPhone cihazınızı açamazsanız bir teknik servisten yardım alabilirsiniz. Bu noktada Budak GSM olarak sizler için tamir hizmetleri veriyoruz. Özellikle anakart değişimi gibi hizmetlerle telefonunuzu eski haline getiriyoruz. Ayrıca iPhone marka telefonlar için şu çalışmaları da yapıyoruz;

iPhone Cihazım Açılmıyor Nedenleri?

iPhone cihazım açılmıyor ne yapabilirim diyen kullanıcılar bunun yanı sıra kapanma nedenlerini de merak etmektedir. Cihazınız kapandı ve denemelerinize rağmen açılmıyorsa sebepleri şunlar olabilir;

  • Sıvı hasarı cihazın kapanma nedenleri arasında yer alabilir. Cihaz nemli ortamda kalması sonucu veya sıvı teması nedeniyle bozulabilmektedir.
  • Düşme ve darbe ikinci bir neden olabilir. Cihaz düştüyse veya üzerine darbe aldıysa o an olmasa da sonradan da kapanıp açılamaz duruma gelebiliyor.
  • Üretim hatası da başka bir neden olabilir. Cihaz yeni alındıysa bu sorunla karşılaşmanız durumunda garanti süreci altındayken firmaya geri götürebilirsiniz.
  • Batarya sorunu da cihazın kapanma nedenleri arasında yer almaktadır. Pil ömrü biten cihazlarda batarya eskisi gibi %100 performansa şarj almayabilir. Bu durumda batarya değişimi yaparak cihazınızı eskisi gibi kullanabilirsiniz.

Bu maddeler cihazınızın neden kapanıp açılmadığını gösterebilecek nedenler arasındadır. Sizler de bu durumla karşılaştıysanız sitemiz üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

iPhone Cihazım Açılmıyor
iPhone Cihazım Açılmıyor
Önceki yazı
Telefonum Yere Düştü Ses Var Görüntü Yok
Sonraki yazı
OnePlus Nord N30 SE 5G Tanıtıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı