iPhone ekran dönmüyorsa sorun çözümü basit gibi görünse de sensör de bir arıza meydana gelmiş ise dönme işlemi yapılamayacaktır. Bunun için servis desteğinin alınması gerekir. İPhone cep telefon modelleri günümüzde en çok kullanılanlar arasında yer alır.

Özellikleri ile kullanıcısı memnun eden model kalitesi ile de ön plana çıkmaktadır. Herhangi bir arıza meydana geldiğinde onarım işlemi uzmanlık ister. Bunun için firmamızın sunduğu servis desteğinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ekran kalitesinin yüksek olması sayesinde istediğiniz filmi de kolaylıkla izlemenize imkan sağlar. iPhone modellerde ekran dönmeme sorunu ortaya çıkabiliyor. Cep telefonu üzerinden açmanıza rağmen dönüş yapmıyor ise bu ilgili arızanın oluştuğunun habercisidir.

İçerik Rehberi

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

iPhone Ekran Neden Dönmez

iPhone Ekran Dönmüyorsa Ne Yapmalı
iPhone Ekran Dönmüyorsa Ne Yapmalı

iPhone ekran dönmüyorsa sorun çözümü cep telefonu üzerinden yapılabilmektedir. Öncelikle düşey yöne kilitleme düğmesine dokunun. Daha sonra modelinizi yana çevirin. Bu sayede dönme olacaktır. Ancak bunu yapmanıza rağmen dönmüyorsa bir arıza oluşmuş olabilir.

Sensör bölümünde bir arıza meydana geldiğinden dolayı onarım işleminin profesyonel biri tarafından yapılması gerekecektir. Firmamız bu konuda sektörde en çok tercih edilen servisler arasında yer alır. Sizde tercih ederek en iyi verimi alabilirsiniz. Düşme sonucu sensörde arıza meydana gelebilir. Ayrıca sıvı teması gibi nedenlerde etkileyebilir. Bunun için gerekli arıza tespit işleminin yapılması doğru bir adım olacaktır.

iPhone Ekran Döndürme Sorunu Nasıl Çözülür

iPhone ekran dönmüyorsa sorun çözümü için yapmanız gereken bazı adımlar bulunuyor. Yatay dönmesi için ilgili bölümü açtınız ancak hala modelinizin ekranı yatay olarak dönmüyor ise yazılımı güncellemeniz gerekir. Bunun için iOS bölümünden güncelleme yapabilirsiniz. Güncelleme sonrası modeli kapatıp açabilirsiniz. Tekrar dönüş düğmesini aktif edebilir ve yatay çevirebilirsiniz. Bu sayede sorun ortadan kalkacaktır.

Ancak sorun hala devam ediyor ise mutlaka servis desteği alınması gerekir. Çünkü sensörde meydana gelen arıza yatay çevrilmesini engelleyecektir. Firmamız bu konuda deneyimli ve tecrübesi ile sizlere yardımcı olmaktadır. Sizde iletişim kurarak en iyi desteği alabilirsiniz.

Yazılımı Güncel Tutun

iPhone cep telefonu kullanıyorsanız mutlaka yazılımı güncel tutun. Çünkü yazılın eski olması bazı programların çalışmasını zorlaştıracak veya açmayacaktır. Bunun için güncelleme özelliğini aktif etmeli ve takip etmelisiniz. Güncelleme sonrası oluşan sorunlar da ortadan kalkacaktır. Bu konuda da servisimizden destek alabilirsiniz. Güncelleme yapılan cep telefonu daha aktif bir şekilde kullanılacaktır. Ayrıca işlem hızı da buna bağlı olarak artacaktır.

Yatay dönme sorunu da buna bağlı olarak çözülecektir. Firmamız tüm arızalar konusunda da müşterilerine yardımcı oluyor. Herhangi bir arıza meydana geldiğinde iletişim kurarak hızlı destek alabilirsiniz. Sıvı teması, düşme ve benzeri sorunlar en kısa sürede ortadan kaldırılır.

Servis Desteğine Başvurun

iPhone Ekran Dönmüyorsa Sorun Çözümü
iPhone Ekran Dönmüyorsa Sorun Çözümü

iPhone cep telefonunuzda herhangi bir arıza meydana geldiğinde yapmanız gereken en önemli adım servis desteği almak olacaktır. Kesinlikle ilgili arızaya kendiniz müdahale etmeyin. İlgili arızanın büyümesine neden olabilirsiniz. Yatay dönmeme sorunu da sensörden kaynaklı olarak ortaya çıkar. Bunun için onarım işleminin titiz bir şekilde yapılması gerekir. Servisimize gelen bu arızalar en kısa sürede giderilir ve cihazınız size çalışır bir şekilde teslim edilir.

Ayrıca yatay dönme sorunu da giderilir ve gerekli testler titiz bir şekilde yapılır. Firmamı bu hizmet içeriğini kurumsal ve yasal olarak müşterilerine sunar. Ayrıca ekonomik fiyat politikası ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. iPhone ekran dönmüyorsa sorun çözümü konusunda servisimiz size müşteri odaklı bir şekilde yardımcı olur.

Önceki yazı
iPhone Kasası Eğildi Yamuldu Ezildi
Sonraki yazı
GSM Tamir Nasıl Yapılır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı