iPhone fotoğraf atma, her gün yüzlerce fotoğrafı arkadaşlarınız ve ayrıca ailenizle paylaşmak için kolay bir yoldur. iOS cihazlarınızda otomatik olarak bu sayede fotoğraflarınızı çoklu ortam depolama hizmetlerine (Google Photos, Dropbox, iCloud vb.) yüklemenize, arkadaşlarınıza ve aynı zamanda ailenize göndermenize olanak sağlar. Bunun için servisimizden de hizmet talep edebilirsiniz.

iPhone Cihazına Fotoğraf Aktarma

iPhone cihazlarının başlıca özelliği, kullanıcıların fotoğraflarını ve özellikle videolarını rahatlıkla taşıyıp ve paylaşmasını sağlar. Bununla birlikte, cihazlarınızda fotoğraf ve video aktarımının nasıl gerçekleştiğini bilmek de aslında oldukça önemlidir.

iTunes Kullanarak Fotoğraf Aktarımı

iPhone Fotoğraf Atma
iPhone Fotoğraf Atma

iPhone cihazınıza fotoğraf ve video aktarımının en kolay yolu, iTunes aracılığıyla yapılmasıdır. Bunun için, bilgisayarınıza iTunes yüklemelisiniz. Daha sonra, iTunes’u açtıktan ve iPhone cihazınızı bilgisayara bağladıktan sonra, iTunes üzerinden fotoğraflarınızı cihazınıza aktarabilirsiniz.

Fotoğraf Uygulaması Kullanarak Fotoğraf Aktarımı

iPhone cihazınızda bulunan Fotoğraf uygulamasını da kullanarak, cihazınıza fotoğraf ve video aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için fotoğraf uygulamasını açıp, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca yükleyebilirsiniz.

iCloud Kullanarak Fotoğraf Aktarımı

iPhone cihazınıza iCloud üzerinden de fotoğraf ve video aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. iCloud hesabınızı oluşturup, fotoğraflarınızı ve videolarınızı iCloud üzerinden kolayca yükleyebilirsiniz.

Wi-Fi ile Fotoğraf Aktarımı

Wi-Fi üzerinden de fotoğraf ve video aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için, iPhone cihazınızın Wi-Fi bağlantısını açmalısınız ve bilgisayarınızın Wi-Fi bağlantısını görüntüleyebilmelisiniz. Daha sonra, iPhone cihazınızda bulunan Fotoğraf uygulamasını kullanarak, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca yükleyebilirsiniz.

Bluetooth ile Fotoğraf Aktarımı

iPhone cihazınızda bulunan Bluetooth özelliğini de kullanarak, cihazınıza fotoğraf ve video aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için, iPhone cihazınızda ve bilgisayarınızda bulunan Bluetooth özelliğini aktive etmelisiniz ve fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca yükleyebilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

iPhone cihazınıza fotoğraf ve video aktarımının bu yöntemleri sayesinde, kullanıcılar kolayca fotoğraflarını ve videolarını aktarabilmektedir. Son olarak; bu yöntemleri kullanarak, kullanıcılar fotoğraflarını ve videolarını kolayca ve hızlı bir şekilde aktarabilmektedir.

Fotoğraflarınızı Apple’ın iCloud’una Yükleyin

iOS cihazlarınızda iCloud’a fotoğraflarınızı yüklemek çok kolaydır. iOS cihazınızda

  • Ayarlar [Kullanıcı Adınız]
  • iCloud
  • Fotoğraflarımı yükle seçeneğini etkinleştirerek, fotoğraflarınızı otomatik olarak iCloud’a yükleyebilirsiniz. Ayrıca, ek olarak iCloud’a fotoğraflarınızı manuel olarak da yükleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Google Photos’a Yükleyin

Google Photos’u kullanarak fotoğraflarınızı çoklu ortam depolama hizmetlerinden birine yükleyerek, fotoğraflarınızı uzun süre güvenli bir şekilde iPhone cihazınıza aktarım sağlamasına olanak sunar. iOS cihazınızda App Store’dan Google Photos uygulamasını indirerek, fotoğraflarınızı Google Photos’a yükleyebilirsiniz.

Dropbox Aracılığı İle iPhone Resim Aktarımı Sağlama

Dropbox çoklu ortam depolama hizmetlerinden biridir ve iOS cihazınızda App Store’dan indirerek fotoğraflarınızı Dropbox’a yükleyebilir ve korunması için gereken yedeklemeleri yaparak fotoğraflarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Airdrop Aracılığı İle iPhone Resim Aktarımı Sağlama

iPhone Fotoğraf Atmak
iPhone Fotoğraf Atmak

iOS cihazlarınızda bulunan Airdrop uygulamasını kullanarak, almak istediğiniz her fotoğraf için size yardımcı olacak bir uygulama olarak karşınıza çıkar. Airdrop uygulamasını kullanarak, fotoğraflarınızı cüvenli bir şekilde aktarımı için tercih edebilirsiniz.

E-posta Aracılığı İle iPhone Resim Aktarımı Sağlama

E-posta ile fotoğraflarınızı alarak cihazınızda saklayıp, koruyabilirsiniz. iOS cihazınızda Fotoğraflar uygulamasını kullanarak bu işlemi basit bir şekilde halledebilirsiniz.

WhatsApp Aracılığı İle iPhone Resim Aktarımı Sağlama

iOS cihazınızda WhatsApp uygulamasını kullanarak, fotoğraflarınızı iPhone cihaza aktarılabilir. WhatsApp uygulamasını açarak, fotoğraflarınızı cihazınızda yedekleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aracılığı İle iPhone Resim Aktarımı Sağlama

iOS cihazınızda bulunan sosyal medya uygulamalarını (Facebook, Twitter, Instagram vb.) kullanarak, fotoğraflarınızı böylelikle cihazınıza aktarabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarını açarak, fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. iPhone fotoğraf atma konusu ile alakalı takıldığınız noktada servisimizden destek alabilirsiniz.

Önceki yazı
iPhone Şarj Aleti Bozuldu
Sonraki yazı
iPhone Ekranın Kasadan Ayrılması Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı