iPhone fotoğraf gizleme videolu anlatım söz konusu telefon işletim sistemi üzerinden fotoğrafların gizlenmesi oldukça kolaydır. Bu kapsamda kullanıcıların uzun uğraşlar vermesi gerekmiyor. iOS işletim sistemi tarafından sunulan özellik üzerinden iPhone akıllı telefonunuzun içerisinde yer alan çeşitli fotoğraflarınızı gizleyebilirsiniz. Bu kapsamda kimsenin görmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı çok daha pratik bir şekilde cihazınızdan gizleyebilirsiniz.

iOS tarafından son dönemlerde birçok uygulamalar cihaza entegre edilmiştir. Bu uygulamalar arasından fotoğraf gizleme uygulaması da yer almıştır. Mobil cihazınızda yer alan her resimlerinizin herkes tarafından görülmesi gerekmiyor. Bu kapsamda bazı resimlerinizi cihaz üzerinden gizlemek isteyebilirsiniz. Bu kapsamda amatör türünden telefoncu servislerinden destek almanız ayrıca gerekmiyor.

iPhone telefonunuzdan fotoğraflarınızı gizlemek için yapmanız gerekenler şunlardır;

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

  • Cihazınızda yer alan Fotoğraflar uygulamasını açın.
  • Bu kısımdan tutmak istediğiniz fotoğraflarınızı tutarak hemen sonrasında paylaş düğmesine tıklayarak ardından Gizle sekmesine tıklayın.
  • Gizle Fotoğrafını tıklayarak eyleminizi onaylayın. Bu aşamadan itibaren Gizli Fotoğraflarınız direk olarak sistemde yer alan Gizli isimli özel bir albümün içerisinde yer alacaktır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İphone Fotoğraf Gizleme Videolu Anlatım
İphone Fotoğraf Gizleme Videolu Anlatım

iPhone akıllı telefonunuz üzerinden fotoğraflarınızı gizlemek için dikkat etmeniz gereken ayrıntılar söz konusudur. Cihazınız üzerinden özellikle İCloud resim kitaplığı kullanmanız durumunda görüntülerinizin diğer cihazlarınız üzerinden görüntülenmesi mümkün olmayacaktır. Aşırı bir şekilde resim gizliliği yapmanız siz değerli kullanıcılar açısından bir kifayet olmayacaktır. Bu nedenle çok gerek duymadıkça çok aşırı düzeyde fotoğraflar gizlemeniz tavsiye edilmez. Ayrıca bu yönde kaliteli bir şifre ayarlama gibi en gelişmiş seçeneklere sahip olmak istediğinizde direk olarak Private Photo Vault ismindeki bu özel uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

iPhone Resim Gizleme Neden Yapılır?

Merak edilen iPhone fotoğraf gizleme videolu anlatım kullanılarak bu işlem yapılabilir. iPhone markalı akıllı telefonlar ülkemizde yoğun olarak tercih ediliyor. Bu cihazlar üzerinden pek çok kullanıcılar fotoğraflarını kimsenin göremeyeceği düzeyde gizlemek istiyor.

Bu yönde birçok kullanıcılar diğer bireylerin cihazlarından özel fotoğraflarına erişmesinden rahatsızlık duyabildiğinin altını çiziyor. Bu nedenle kullanıcılar resimlerini zorluk çekmeden ve ücretsiz olarak gizlemeyi daha uygun görüyor.

iPhone Fotoğraf Gizleme Yapmada Ücret Ödenir Mi?

iPhone markalı akıllı telefonlar üzerinden fotoğrafların gizlenmesinde herhangi hizmet bedeli ödemezsiniz. Tam aksine kullanıcılar resimlerini ücretsiz olarak gizleme olanağına sahiptir. iPhone üzerinden bu gibi uygulamaların ücretsiz olduğunun altını çizebiliriz. Bu kapsamda siz değerli kullanıcıların herhangi ödemeler yapmaması ekonomik anlamda kendinizi avantajlı hissetmenizi sağlar.

iPhone Fotoğraf Gizleme İşlem Süresi

iPhone telefonlarda fotoğrafların görülmemesi için yapılan gizlilik ayarları süreçleri farklı olabiliyor. Bu kapsamda kullanıcıların el çabukluğu göstermesi sürecin kısaltılması açısından son derece önemlidir. Özet olarak kullanıcıların bu kapsamda pratik bir şekilde davranması son derece önemlidir. iPhone fotoğraf gizlemelerin süreci ortalama olarak 5 dakika sürebiliyor. Bu kapsamda işlemde siz değerli kullanıcıların zaman kaybı yaşaması söz konusu değildir.

iPhone Fotoğraf Gizleme İşlemleri Kimler Yapabilir?

İphone Fotoğraf Gizleme Videolu Anlatımı
İphone Fotoğraf Gizleme Videolu Anlatımı

iPhone telefonlarında fotoğraf gizleme işlemlerini dileyen tüm kullanıcılar pratik bir şekilde yapabilir. Bu kapsamda kullanıcıların fotoğraflarını namahremin görmemesi açısından telefonundan gizleme işlemini tek başına yapabilir. Dolaysıyla bu durumda siz değerli kullanıcılar ev ya da işletmesinin konforunda iPhone markalı telefonundan fotoğraf gizleme işlemini yapması mümkündür. Eğer zorlanırsanız servisimizden hizmet alabilirsiniz.

iPhone Fotoğraf Gizleme Geçici Olarak Yapılır Mı?

Evet, söz konusu adımların tercihe göre geçici olarak dahi uygulanması mümkündür. Bu kapsamda siz değerli iPhone kullanıcıları cihazından kimsenin görmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı gizlemesini geçici olarak yapabilirsiniz. Pek çok iPhone kullanıcıları bu işlemi geçici olarak dahi tercih edebiliyor.

Örneğin, misafirliğiniz sırasında cihazınızdaki resimlerinizi diğer insanlardan geçici olarak gizlemek istediğinizde söz konusu uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda servisimizden destek alabilirsiniz. iPhone fotoğraf gizleme videolu anlatım konusunda profesyonel anlamda destek sunuyoruz.

Önceki yazı
iPhone Instagramdan Video İndirme
Sonraki yazı
iPhone Entegre Değişimi Nasıl Yapılır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı