iPhone Instagram’dan video indirme iPhone cihazlarında en çok merak edilen ayrıntılar arasında bulunuyor. Fakat iPhone cihazlarında Android telefonlarına göre video indirme işlemleri biraz daha zahmetlidir. Bu durumun nedeni iPhone telefonlarda Cydia Impactor adını alan özel bir uygulamayı cihazınızdan kullanmanız gerekir. Bu uygulamanın en büyük dezavantajı ise ücretli olmasıdır.

Dolaysıyla sizlerin iOS telefonda Instagram üzerinden video indirmede maliyete girmemesi adına basit bir yöntemle video indirebileceğinizi göstereceğiniz. Instagram en kaliteli video paylaşım sitesidir. Bu nedenle platform üzerinden İOS kullanıcıları tarafından gün içerisinde yüzlerce kaliteli ve birbirinden eğlenceli videolar indiriliyor. Bu kapsamda sizler de söz konusu siteden dilediğiniz miktardan kaliteli videoları iPhone telefonunuza indirebileceksiniz.

  • Instagramdan uygulaması veya web sitesinden indirmek istediğiniz Instagram videosunu açın.
  • Ekranda en üst kısımda yer alan üç nokta simgesine basın ve sonrasında Bağlantıyı Kopyala öğesine dokunun.
  • Sonrasında iPhone telefonunuza Document uygulamasını indirmek için alana bir kez dokunun.
  • Uygulamayı cihazınıza indirdikten hemen sonrasında uygulamaya giriş sağlayın.
  • İndirmek istediğiniz bağlantıları direk olarak SaveFrom adındaki uygulamaya yapıştırın. Hemen sonrasında indir sekmesine tıklayın.
  • Ekranda yer alan pencerede sağ üst köşedeki Done yazısına tıklayarak Instagram üzerinden iPhone telefonunuza videolarınızı kolayca indirebilirsiniz.

iPhone Instagram Üzerinden Video İndirme Avantajları

İphone İnstagramdan Video İndirme
İphone İnstagramdan Video İndirme

En kaliteli iPhone Instagramdan video indirme yapabilirsiniz. Bu işlemin sizlere birçok avantajlar sunabildiğini bilmelisiniz. Vurguladığımız üzere en kaliteli videolar Instagram sosyal medya sitesinde yer alıyor. Bu nedenle bu platform üzerinden iPhone telefonunuza videoları indirmeniz daha avantajlı olacaktır. Instagram’daki videolar daha uzun sürelidir.

Bu nedenle %100 orijinal videoları sadece Instagram üzerinden bulabilirsiniz. Söz konusu platform üzerinden aynı anda yüzlerce popüler videoları indirebilirsiniz. Instagram’daki videoların kasma ve donma yapması söz konusu değildir. Bu nedenle en iyi video katalogları olarak biliniyor. iPhone telefonunuza Instagram üzerinden videolarınız saniyeler içerisinde indirebilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf elde edersiniz.

iPhone Telefona Instagramdan Videoları Kimler İndirebilir?

iPhone telefona Instagram sosyal medya sitesinden videoları dileyen herkes indirebilir. Bu kapsamda herhangi kotalar söz konusu değildir. Sadece telefonunuzun iPhone olması yeterlidir. Ayrıca sosyal medya sitesinden videoları indirmek için cihazınızda yeterli düzeyde depolama alanı olmasına dikkat etmelisiniz. Bu kapsamda videoları indirmeden önce depolama alanınızı yeniden kontrol edebilirsiniz. Bu alanın dolu olması durumunda videoları indirmeden önce depolama alanınızı boşaltabilirsiniz. Bu aşamadan sonrasında söz konusu siteden videolarınızı hemen indirmeye başlayabilirsiniz.

iPhone Telefona Instagramdan Videoları İndirmede Ücret Ödeyecek Miyiz?

İphone İnstagramdan Video İndirme nasıl yapılır
İphone İnstagramdan Video İndirme nasıl yapılır

iPhone telefona Instagram üzerinden herhangi videoları indirmede herhangi hizmet bedeli ödemezsiniz. Bu yönde Instagram’sız değerli iPhone kullanıcılarına büyük avantajlar sunar. Platform kuruluş döneminden buyana ücretsiz olarak videolar indirilmesini sağlıyor. Bu kapsamda ekonomik anlamda avantajlı kalmanız sağlanır. İşlemi daha pratik bir şekilde yapmak açısından ilk olarak Instagram mobil uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Bu işlemi Google Play Store ya da Apple Play Store üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza dakikalar içerisinde indirebilirsiniz. Hemen sonrasında cihazınız üzerinden Instagram mobil uygulamaya giriş yaparak en popüler videoları indirmeye başlayabilirsiniz.

iPhone Telefona Instagram’dan Hangi Videoları İndirmeliyiz?

iPhone telefonunuza Instagram sosyal medya kanalı üzerinden zevkinize en uygun olan videoları indirebilirsiniz. Bu durum tamamen sizlerin zevkinize göredir. Platformu ziyaret ederek kullanıcılar tarafından paylaşılan en güncel videolara göz atabilirsiniz. Site üzerinden ister en eski videoları ister yepyeni videoları hemen indirebilirsiniz. iPhone telefonunuzdaki eski videoları ayrıca silebilirsiniz. Bu kapsamda cihazınızdan yeni videolar için maksimum seviyede alan açabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

Ayrıca Instagramdan videolar indirenlerin sistem üzerindeki güncel yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu kapsamda iPhone kullanıcılarının videolardan memnun kalıp kalmadığını öğrenebilirsiniz. iPhone Instagramdan video indirme konusunda merak ettiklerinizi servisimizden sorabilirsiniz.

Önceki yazı
iPhone Kırmızı Ekran Sorunu
Sonraki yazı
iPhone Fotoğraf Gizleme Videolu Anlatım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı