iPhone kasası eğildi yamuldu ezildi sorunları en çok karşılaşılan durumdur. Cihazın almış olduğu darbe telefonun kasasına uygulanan bilinçsiz baskı cihaz arka cepte iken üzerine aniden oturulması cihazın yere düşmesi sert bir zemine çarpma gibi durumlar kasa problemi tetikleyen faktörlerdir.

Cihaz kullanımı yapılırken bu gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Cihazla gelişmiş olan bazı ezilmeler uzman bir teknisyen tarafından gerekli müdahaleler ile eski haline getirilebilir fakat bir süre sonra eğilen kısımda gelişen çatlak ve kırıklar meydana gelebilir. Ayrıca böyle bir sorunla karşılaşan kullanıcıların genellikle tercihi kasa değişimidir.

iPhone Kasa Ezilme Problemi Çözümü

iİPhone Kasasi Eğildi ve Ezildi
iİPhone Kasasi Eğildi ve Ezildi

iPhone kasa ezilme problemi istediğiniz takdirde alanında uzman olan ve tecrübeli yapım teknisyenlerimiz tarafından kasa değişimi yapılarak çözüme ulaşabilir. Bu sayede gerekli teknik servis ortam şartlarının sağlamış olduğu odada özel teknisyen ekipmanları ve orijinal parça ile değişim gerçekleşir. Özellikle orijinal metal kasa kullanılır. Kasa değişim esnasında;

  • Telefon sıfırlanmaz herhangi bir bilgileriniz silinmez
  • Orijinal kasa kullanılır
  • Telefonunuz 6 ay kasa garanti kartı ile beraber sizlere teslim edilir.
  • Kasa ile alakalı kullanıcı hatası haricinde karşılaşılmış olan problemler ücretsiz olarak çözülür.
  • Eski kasa üzerinde ımeı yazısı olduğu için imha edilir.
  • Talep edilmesi durumunda eski kasa müşteriye teslim edilir.

iPhone Kasa Değişimi Nasıl Yapılır

Eğilmiş cihaz kasası periyodik bir şekilde sterilize edilmiş tamamen statik elektrikten arındırılmış 7/24 güvenlik kameraları eşliğinde tutulan teknik servis odasında özel teknisyen ekipmanları kullanılarak değiştirilir. Servisimizde kasa değişimi sürecini detaylı bir şekilde incelemeniz için özel olarak video çekimi yapılır. Aslında kasa değişimi hakkında videoları daha önceden izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. iPhone cihazınızın kasa değişimi servisimizde maksimum 60 dakika içerisinde yapılır.

Servisimizde iPhone cihazının kasa değişimi yapılırken kesinlikle telefonunuza özgü fonksiyonlarını ve orijinallerini etkilemeyecek orijinal metal kasa kullanılmasına dikkat edilir. Son olarak cihazınıza dair herhangi bir sıfırlama format atma işlemi yapılmayacağından dolayı bilgilerinizin kaybolmasına dair herhangi bir problem gerçekleşmez. Piyasaya göre uygun fiyat politikası uygulayan servisimiz sizin en kısa sürede mağduriyetinizin çözülmesinde yardımcıdır. Aynı zamanda cihazınızın kasa değişimi baştan savma yapılmaz özen gösterilir ve çok dikkat edilir.

iPhone Kasa Değişimi Zararlı Mı?

iPhone cihazınızın kasası yamulması ve ezilmesi ekranı sıkıştırır ve küçük bir darbe alması sonucu kolay bir şekilde kırılmasına sebep olabilir. Böylelikle cihazınız risk altında olur. Bu yüzden cihazın kasasının değişmesi gerektiğini müşterimize iletiriz. Çünkü yamuk ve ezik hastalığı iPhone kullanmak ekranın kırılmasına ya da içine toz almasına sebep olacaktır.

iPhone cihazları da kamera camı kırılma gibi durumlarda kasanın değişimine gerek duyulmaz. Sadece kamera camı değişimi yapılarak problem çözülür. Eğilmiş kasalar genellikle teknik servis tarafından düzeltilir fakat çizik ve benzeri izlerim giderilmesi mümkün değildir. Çiziklerden rahatsız duyulması halinde kasa değişimi yapılır.

WhatsApp Destek Hattı

iPhone Kasa Değişimi Fiyatları

iPhone Kasasi Eğildi Yamuldu Ezildi
iPhone Kasasi Eğildi Yamuldu Ezildi

IPhone kasa değişimi fiyatları iPhone tamir kategorisinde detaylı bir şekilde inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. iPhone kasa değişimi genellikle modele göre değişiklik gösterir. iPhone 11 kasa değişimi fiyat olarak 180 gün yedek parça garantisi ile beraber 800 TL civarında yer alır. Verilen bu fiyat sabit değildir Fiyat güncellemesi olması durumunda artış gösterebilir.

Kasa onarımı hizmeti uzman teknik ekibimiz Apple markası ile uyumlu kaliteli yedek parça ve profesyonel teknik ekipmanlar ile gerçekleştirilir. iPhone kasası eğildi yamuldu ezildi gibi sorunlar ile karşılaşmanız halinde kaliteli hizmet veren servisimizden gerekli olan tüm desteği alabilirsiniz.

Önceki yazı
Pendik Apple Servisi
Sonraki yazı
iPhone Ekran Dönmüyorsa Sorun Çözümü

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı