iPhone kırmızı ekran sorunu söz konusu telefonlarda oluşan en önemli sorunlar arasında yer alır. Birçok iPhone kullanıcıları bu sorundan şikâyet ediyor. Bu kapsamda kullanıcılar çoğu zaman kırmızı ekran sorununu gidermede zorluk çekiyor. iPhone telefonlarda oluşan sorunların profesyonel anlamda çözümlenmesi gerekir. Bu kapsamda amatör türünden sitelerden destek alınması cihaz performansının düşürülmesine neden olacaktır.

Dolaysıyla iPhone kırmızı ekran sorunu çözümlenmesinde profesyonel destekler alınmalıdır. Birçok kullanıcılar iPhone telefon ekranının aniden kırmızıya döndüğünü belirtiyor. Pek çok kullanıcılar ise bu sorunun kademeli olarak meydana geldiğinin altını çizmişlerdir. Özet olarak etkin çözümler sayesinde iPhonedeki kırmızı ekran problemi kolayca yok edilebilir.

  • Cihaz ekranından Apple logosu görünceye dek uyku ve uyandırma düğmesine ve ayrıca home yazan butona 10 dakika boyunca basılı tutulmalıdır.
  • İşlemden sonrasında telefonun kapatılarak yeniden açılması gerekir.
  • Yüksek ihtimalle sorun çözümlenecektir.

İkinci Çözüm Yöntemi

iphone Kırmızı Ekran Sorunu
iphone Kırmızı Ekran Sorunu

Yukarıdaki birinci çözüm yöntemi işe yaramadığında ikinci yöntemi deneyebilirsiniz. Bu kapsamda ise sorununuz belirli bir yazılım kaynağı üzerinden meydana gelmiş olabilir. Bu durumda telefonunuzu yeniden fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yani cihazınızı sıfırlayarak sorundan kurtulmayı deneyebilirsiniz. Bu kapsamda aynı şekilde cihazınızın uyku ve uyandırma düğmesine birlikte basabilirsiniz. Bu işlemde 10 dakika sabırla beklemeniz gerekir.

Bu aşamadan sonrasında telefonunuzu kapatabilirsiniz. Söz konusu telefon sorununuzu çözümleme konusunda dikkat etmeniz gerekenler söz konusudur. İlk olarak bilgisayarınızın iTunes uygulamasının yeni sürümünü aktif edebildiğinden ve USB kablosu üzerinden iphone cihazınıza bağlandığınızdan kuşkunuzun olmaması gerekir. Bu aşamadan sonrasında uyku uyandırma ve ev düğmesine birlikte basılı tutun.

Telefonunuz yeniden açıldığında Home butonunu bırakmadan uyku ve uyanma düğmesini bırakabilirsiniz. Bu adımda ilk olarak iTunes bağlan ekranı almanız gerekir. Sonrasında home tuşunu bırakmanız gerekir. Son adım olarak bilgisayarınız üzerinden cihazınızın geri yükleme işlemini kolayca izleyebilirsiniz.

Üçüncü Çözüm Yöntemi

Üçüncü çözüm adımı olarak yaşadığınız sorunla ilgili olarak direk değişimlerinizi servisimize gelerek yaptırabilirsiniz. Söz konusu problem daha çok donanım hatası olarak görülüyor. Bu nedenle sorununuzu çözümlemek için uzman teknisyenlerimizden en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

iPhone Telefonda Kırmızı Ekran Sorunu Tamiri Fiyatları

iPhone telefonlarda oluşan kırmızı ekran sorunu tamir fiyatları telefon tamiri servisleri arasında farklıdır. Pek çok telefon onarım servislerinde bu sorun yüksek fiyatlar üzerinden çözümleniyor. Bu da sizlerin ekonomik anlamda dezavantajlı kalmasına neden olacaktır. iPhone telefonunuz üzerinden yaşadığınız bu sorunu kalıcı olarak giderebilirsiniz. Servisimize gelerek garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

iPhone Kırmızı Ekran Sorunu Hızlı Çözümü Nasıldır

iphone Kırmızı Ekran Sorunu çözümü
iphone Kırmızı Ekran Sorunu çözümü

iPhone kırmızı ekran sorununda dikkat etmeniz gereken püf nokta sorundan pratik bir şekilde kurtulmanızdır. Bu kapsamda en iyi telefon tamirci servisimizden hizmet alabilirsiniz. Yukarıdaki tüm çözüm yöntemleri çare olmadığında son çare olarak servisimize başvurabilirsiniz.

Telefon tamirci servisimiz beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılayacaktır. Servisimiz bu sorunu yüksek teknolojili cihazlar üzerinden gideriyor. Böylece telefon tamiriniz aynı günde başarıyla tamamlanacaktır. iPhone kırmızı ekran problemi tamir edilmesi gerekir. Bu kapsamda kullanıcılar ev konforunda çözümler sunamaz. Bunun için telefonun mutlaka profesyonel ekip tarafından tamir edilmesi önemlidir. Bu yüzden uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

iPhone Kırmızı Ekran Problemi Ne Kadar Zamanda Çözülür

iPhone kırmızı ekran problemleri çözüm süreçleri telefon tamiri servisleri arasında farklılık gösterir. Telefon tamiri konusunda servisimizden destek alabilirsiniz. iPhone kırmızı ekran sorunu servisimiz tarafından hızlıca giderilir.

Önceki yazı
iPhone Servis Yok Aranıyor Hatası
Sonraki yazı
iPhone Instagramdan Video İndirme

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı