iPhone ön kamera bulanık çekiyorsa kameraların lensinde sorun ortaya çıkmış olabilir. Bu nedenle de iPhone cihazların ön kamerasının değişmesi gerekebilir. İşte detaylar…

iPhone Ön Kamera Bulanık Çekiyor Neden?

Akıllı telefonlarda en çok kullanılan özelliklerden bir tanesi şüphesiz ki kamera özelliğidir. Akıllı telefonların hassas donanımı nedeniyle hasar ve darbe alması sonucunda ekran, kamera gibi fiziksel özelliklerinde sorunlar ortaya çıkabilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Özellikle ön kameralar sosyal medya kullanımının artmasıyla en çok kullandığımız şeyler haline geldi. İşlevini tam anlamıyla yerine getirememesi ise can sıkıcı bir problemdir. iPhone ön kamera bulanık çekiyor problemi neden kaynaklanıyor önce bunun cevabını bulmak gerekir.

Daha sonra yapılacak işlemler belirlenerek problem çözülür. Darbe ve hasar sonucunda bu problemle karşılaştıysanız garanti kapsamının dışında olacak ve kullanıcı kaynaklı problem olacaktır. Bu nedenle güvenilir ve profesyonel bir teknik servisle iletişime geçerek hızlıca olumlu sonuca varabilirsiniz. Budak GSM’in uzman ekibine ulaşarak problemlerinizi en kısa sürede çözebilir ve cihazınızı tam performans ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone Ön Kamera Bulanık Çekiyor Problemi Nasıl Çözülür?

Birçok farklı nedenden kaynaklandığı için önce problemin asıl nedenini bulmak gerekmektedir. Sadece ön kameranın camında hasar var ise kısa bir işlem olan cam değişimi kameranızın eski haline çabucak dönmesini sağlar. Fakat daha büyük hasarların da bu soruna neden olması olasıdır. Farklı bir problem ile karşı karşıya kalındığında daha büyük bir değişim söz konusu olabilir. Cam değişimi ile çözülmeye problemler için parça değişimi önerilir. iPhone ön kamera bulanık çekiyor sorununu parça değişimi kısaca yeni bir kamera değişimi ile çözmek mümkündür.

iPhone ön kamera değişimi çalışmalarımızla birlikte telefonlarınızdaki bulanık görüntü sorununu hemen çözebiliriz. Ayrıca iPhone arka kamera değişimi çalışmamızla telefonlarınızın çok daha iyi kalitede fotoğraf çekmesini sağlayabiliriz. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone marka telefonlar için verdiğimiz diğer tamir hizmetleri;

Kamera değişimi oldukça önemli ve titiz davranılması gereken bir işlemdir. Orijinal parça seçimi yapılmalı ve uzman teknisyenler tarafından profesyonel makineler kullanılarak gerçekleştirilmelidir. Daha sonrasında koruyucu jelatin takılarak uzun süren ve konforlu bir kullanım hedeflenir.

iPhone Ön Kamera Bulanık Çekiyor Ne Yapılabilir
iPhone Ön Kamera Bulanık Çekiyor Ne Yapılabilir

Ön Kamera Değişim Fiyatlarımız

Ön kamera akıllı telefonların en çok kullanılan özelliklerden bir tanesidir. iPhone ön kamera bulanık çekiyor problem öncelikle hangi nedenden kaynaklanıyor tespit edilerek bir fiyat aralığı çıkarılır. Sorunun yüzeysel mi yoksa parça değişimine mi ihtiyacı var belirlenerek müşteriyi detaylı şekilde bilgilendirilerek en avantajlı fiyatlar sunulur.

Donanım problemlerinde telefonun markasından kullanılan parçaya dek fiyat skalası değişmektedir. Birçok farklı seçenek mevcuttur. Bilgi almak için Budak GSM ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Önceki yazı
Telefonda Konuşurken Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor Ne Yapılabilir?
Sonraki yazı
iPhone Şebeke Aranıyor Sorunu Çözüm Yolları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı