iPhone şarj sesi değiştirmek için içeriğimizde verdiğimiz bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Apple marka kullanıcıları gelişmiş iPhone telefon modelleri sayesinde pek çok avantaja sahip olmaktadırlar. Apple marka akıllı telefonlar pek çok kullanım kolaylığı sunmaktadır. Ayrıca kullanıcılarına pek çok seçenek sunmaktadır. Böylece bu seçeneklerden istediklerini seçerek daha fazla kişiselleştirilmiş bir kullanım keyfi yaşamaktadırlar. Bu özelliklerden biri de telefon şarj sesini kişiselleştirmektir. Yani iPhone kullanıcısı iseniz istediğiniz şarj sesini seçebilmektesiniz. iPhone şarj sesi değiştirmeyi bilmiyorsanız makalemizi mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

iPhone Şarj Sesi Değiştirme İşlemi

Apple kullanmak pek çok kişi için oldukça karışık ve zor gelmektedir. Ancak iPhone telefon modelleri kullanıcılarına birçok konuda seçim hakkı tanımaktadır. Bu da iPhone model telefonların önemli artılarından biridir. iPhone model telefonlarda bulunan özelliklerden biri de şarj sesi değiştirmedir. Pek çok iPhone telefon kullanıcısı böyle bir ayarın mevcut olduğundan bile habersiz. Eğer bir iPhone model telefon kullanıyorsanız ve böyle bir ayardan haberiniz yoksa aşağıda verilen adımları takip ederek telefonunuzun şarj sesini istediğiniz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

 iPhone Şarj Sesi Nasıl Değiştirilir
iPhone Şarj Sesi Nasıl Değiştirilir

iPhone şarj sesi değiştirme aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır;

  1. Telefonunuzda bulunan ‘Kestirmeler’ uygulamasını açınız.

2.Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza çıkan ‘Otomasyon’ seçeneğine tıklayınız.

  1. Hemen ardından karşınıza çıkan ‘Kişisel Otomasyon’ seçeneğine tıklayınız. Daha sonra karşınıza çıkan şarj aleti şeklinde olan sembole tıklayınız. Seçiminizi yaptıktan sonra ‘sonraki’ tuşuna basarak işleminizi sonlandırınız.

 iPhone Şarj Sesi Nasıl Değiştirilir?

Apple akıllı telefonlarda şarj aleti sesini istediğiniz bir şekilde ayarlayabilirsiniz.  İphone şarj sesi değiştirme işlemi çok kolaydır. Yukarıda belirtilen aşamaları takip ederek telefonunuzun şarj sesini istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

iPhone kullanıcısı iseniz telefon şarj sesini isteğinize bağlı olarak değiştirebilirsiniz. Bunun yanında da iPhone şarj sesini istediğiniz bir şekilde kapatabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek iPhone şarj sesini kapatabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

  1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasına giriniz.
  2. Ardında Sesve titreşim kısmına tıklayınız.
  3. Açılan pencereden Gelişmiş seçeneğine dokununuz.
  4. Daha sora da bir sesiveya titreşimi kapatınız
iPhone Şarj Sesi Değiştirme İşlemi
iPhone Şarj Sesi Değiştirme İşlemi
Önceki yazı
Fiyat Performans Telefonları Nelerdir?
Sonraki yazı
Suya Dayanıklı Telefonlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı