iPhone X hızlı şarj etme yöntemleri söz konusudur. Bu konuda tam olarak ne yapmak istediğinizi bilmiyor musunuz, cihazınızın pil ömrünü uzatmanın en etili yöntemleri söz konusudur. Diğer telefon modellerinde olduğu gibi iPhone telefonlarında dahi pil kısa sürede tükenebiliyor. Bu durumun kullanıcılar açısından ise pek çok farklı nedenleri söz konusudur.

Kullanıcıların cihazı hatalı ve aşırı bir şekilde kullanması iPhone’lerde şarjın daha erken sürede bitmesine neden olabiliyor. Bu durum kullanıcıların ciddi anlamda zaman kaybı yaşamasına neden oluyor. Çünkü iPhone’lerde şarjın yeniden doldurulması ciddi anlamda zaman alabiliyor. Bu duruma maruz kalmamak açısından iPhone X modelinde en hızlı şarj etme yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Cihazın Uçak Moduna Alınması

iphone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri
iphone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

iPhone X hızlı şarj etme yöntemleri arasında cihazın uçak moduna alınmasıdır. Cihazlarda enerji söz konusu olduğunda en faydalı yöntemler arasında uçak modu yer alır. Cihazınızın en üst kısmında yer alan Uçak Modunu aktif ettiğinizde pil tüketen süreçlerin büyük bir kısmı otomatik olarak pasif konuma gelecektir. Bu kapsamda iPhone X telefonunuz normal moddayken daha yüksek düzeyde şarj tüketecektir.

Cihazınızın uçak modunu kapattığınızda pilinizin daha az düzeyde azaldığını fark edersiniz. Cihazınızdan uçak modunu kapatmak istediğinizde ise yapmanız gerekenler son derece kolaydır. Bu kapsamda telefonunuzun en üst ekran kısmında yer alan Uçak simgesi üzerinde bir kez dokunmanız yeterlidir. Bu aşamadan itibaren cihazınız artık uçak moduna geçecektir. Ayrıca telefonunuzu yeniden internete bağlatmak istediğinizde uçak moduna bir kez basmanız yeterlidir. Bu aşamadan itibaren uçak modu yeniden pasif konuma gelecektir. Böylece cihazınızdan yeniden Wİ-Fİ bağlantısı kurabileceksiniz.

%100 Orijinal Şarj Cihazının Kullanılması

Telefonunuzda yaşadığınız hızlı pil tüketme sorunundan kolayca kurtulabilirsiniz. Bu yönde cihazınızın çok daha hızlı bir şekilde şarj alabilmesi için cihaz üreticinizin tarafından geliştirilen %100 orijinal olan şarj cihazını güvenle kullanabilirsiniz. Genel olarak sıfır olarak satın aldığınız iPhone X telefonunuzla birlikte orijinal şarj cihazı verilecektir.

Bu ürünün özelliği %100 orijinal olmasıdır. Bu kapsamda telefonunuzu kaliteli bir şekilde şarj etmesidir. Bu kapsamda sıradan şarj aletleri yerine bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Üreticinin orijinal şarj aleti ayrıca daha uzun ömürlüdür. Böylece cihazınız için yeniden şarj aleti satın almak zorunda kalmazsınız.

İpuçlarını Mutlaka Değerlendirin

İPhone X telefonunuzda hızlı olarak şarj etmek için mutlaka gereken bazı ipuçlarını değerlendirin. Bu kapsamda 2 uçlu bir kablo kullanabilirsiniz. Bu uçların her ikisinin ise direk olarak tek bir USB bağlantısına bağlanması gerekir. Bu yöntem standart bir şarj cihazı kadar kaliteli sonuç vermeyebilir. Fakat en çok önerilen yöntemler arasında yer alıyor.

WhatsApp Destek Hattı

Diğer Cihazları Deneyin

İPhone X akıllı telefonunuzda yavaşlayan şarjınızı daha pratik bir şekilde hızlandırmak mümkündür. Bu kapsamda çeşitli sektörlerde yer alan farklı cihaz modellerini deneyebilirsiniz. Masaüstü veya dizüstü bilgisayar fark etmeksizin herhangi bir bilgisayar modeline bağlanmanız gerekir. Bu kapsamda mobil cihazınızda şarjın daha hızlı olarak dolması sağlanabilir. Özellikle bu kapsamda acil durumlarsa Powerbank uygulamasını kullanabilirsiniz. Yöntemin gayet sağlıklı olması en çok önerilen yöntemler listesinde yer almasını sağlıyor.

iPhone X Hızlı Şarj Etmede Dikkat Edilecekler

iphone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri nelerdir
iphone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri nelerdir

Hızlı şarj edilmeden şunlara dikkat edilmelidir;

  • Yukarıdaki tüm yöntemler denenmeli
  • Yöntemlerden sonuç alınamaması durumunda kaliteli telefon servisinden destek alınmalı
  • Yöntemler denenirken hassas bir şekilde hareket edilmeli
  • Profesyonel anlamda hareket edilmeli
  • Orijinal şarj cihazı haricinde kalitesiz ve ikinci elden şarj cihazı tercih edilmeli

Söz Konusu Sorun Neden Oluşur?

iPhone X modellerinde şarjın daha yavaş bir şekilde doldurulmasının ana nedenleri çoktur. Kalitesiz şarj cihazlarının tercih edilmesi, cihazın uzun süreli olarak video paylaşım sitelerine bağlı kalması, bataryasının kalitesiz olması iPhone X modelinde şarjın yavaş kalmasına neden oluyor. iPhoneX hızlı şarj etme yöntemleri için servisimizden destek almanız mümkündür.

Önceki yazı
İPhone’dan iPhone’a Rehber Aktarımı Nasıl Yapılır
Sonraki yazı
iPhone Sim Kilidi Kırma Ekranı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı