iPhoneden iPhone’a rehber aktarımı nasıl yapılır bu yönde en şeffaf bilgileri sunuyoruz. iPhone’ler arasında birçok işlemler yapılabiliyor. Bu işlemler arasında rehber aktarımı birinci sırada yer alıyor. iPhone’lerdeki güncel tüm rehberin aktarımı pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda siz değerli iPhone kullanıcıları bu işlemi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilir.

Akıllı telefonunuzun rehberinde yer alan herkesi dilediğiniz farklı bir iPhone telefona kolayca aktarabilirsiniz. Üstelik bu işlemde herhangi zahmet çekmezsiniz. Çünkü sunacağımız basit adımları uygulayarak işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Eski iPhone Rehberini Yeni iPhone Rehberine Aktarımda Yapılacaklar Şunlardır

İPhonedan iPhonea Rehber Aktarımı Nasıl Yapılır Yöntemi
İPhonedan iPhonea Rehber Aktarımı Nasıl Yapılır Yöntemi

Eski iPhone rehberini yeni iPhone rehberine aktarımda yapılacaklar;

  • Öncelikle işleminizi başarıyla tamamlamanız önemlidir. Bu kapsamda her iki akıllı telefonunuzdan aynı iCloud hesabınızdan oturum açtığınızdan ve cihazınızda yer alan Wi-fi bağlantınızın aktif olduğunu kontrol edin.
  • Sonrasında iPhone telefonunuzdan Ayarlar kısmına giriş sağlayın. Üst kısımda yer alan isminizin yer aldığı alana bir kez dokunun.
  • İCloud kısmına dokunduktan sonra aşağı yöne doğru gidin. Buradan iletişim senkronizasyon sekmesinin aktif olup olmadığını kontrol edin.
  • Birey senkronizasyon kısmını etkinleştirin. Hemen sonrasında ise iCloud yedekleme kısmında yer alan ilerle kısmından ilerleyerek Şimdi Yedekle kısmına bir kez dokunun.
  • Sonrasında diğer iPhone telefonunuza geçiş sağlayın. Bu cihazınız üzerinden aynı şekilde Ayarlar kısmında yer alan iCloud kısmına giriş yapın.
  • Bu bölümün aktif olup olmadığını yeniden kontrol edin. Ayrıca buradan birey senkronizasyonlarının aktif olup olmadığını kontrol edin.
  • Kişi senkronizasyonu etkinleştirildiğinde iPhone telefonunuzdan kişiler uygulamasını açabilirsiniz. Bu uygulamayı yenilemek açısından aşağı yöne doğru kaydırın.
  • Bu aşamadan 5 dakika sonrasında eski iPhone telefonunuzdaki tüm bireylerin yeni iPhone telefonunuzda görülebileceğinden emin olabilirsiniz.

Eski iPhoneden Yeni iPhoneye Rehber Aktarımı Neden Yapılır?

Eski iPhoneden yeni iPhone telefona rehber aktarımı pek çok nedenlere bağlı olarak gerçekleştirilir. Eski iPhonelerin kullanılmaması durumunda cihazda yer alan tüm kişilerin yeni iPhone telefona özenli bir şekilde aktarılması gerekir. Bu işlemin önceden yapılması ayrıca avantaj sağlar.

Bu kapsamda eski iPhone’den rehberin yeni iPhone’ye gönderilmesi sebebiyle yeni iPhone’de rehberin hali hazırda kullanılmasını sağlayacaktır. Bu kapsamda ise telefon sahibi daha avantajlı kalacaktır.

Bu İşlemi Kimler Yapabilir?

Eski iPhone telefonunu kullanmak istemeyen ya da farklı nedenler sonucunda cihaz kalitesi düşen her kullanıcı bu işlemi pratik bir şekilde yapabilir. Yani eski iPhone telefonundan tüm kişileri yeni iPhone telefona problemsiz bir şekilde aktarabilir. Bu işlemde dikkat edilmesi gereken ayrıntı işlemin profesyonel anlamda yapılmasıdır. Bu kapsamda telefon sahibi yeni telefonundan güncel rehberini kolayca kullanabilir.

Eski İPhoneden Yeni İPhoneye Rehber Aktarımı Ücretli Yapılır Mı?

Eski iPhone üzerinden yeni bir iPhone telefona rehberin ücretli olarak aktarılması mümkündür. Bu kapsamda tercihiniz doğrultusunda telefon tamirci servisinden destek alabilirsiniz. Fakat söz konusu işlemi ücretsiz olarak yapmak istediğinizde işlemi kendiniz yapabilirsiniz. Böylece herhangi ücret ödemeden eski iPhone telefonunuzdan yeni iPhone telefonunuza rehberinizi transfer edebilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

Eski iPhone’den Yeni iPhone’na Rehber Aktarımı Dezavantajları Var Mı?

İPhonedan iPhonea Rehber Aktarımı Nasıl Yapılır
İPhonedan iPhonea Rehber Aktarımı Nasıl Yapılır

Eski iPhone’den yeni iPhone telefona rehberin aktarımında herhangi dezavantajlar söz konusudur. Tam aksine bu işlem son derece avantajlıdır. Bu kapsamda zaman ve maliyet kaybı yaşamazsınız. Eski iPhonenizdeki rehberinizi sistem hataları yaşamadan yeni satın aldığınız iPhone telefonunuza aktarabilirsiniz.

Bu yönde zorluk çekmeniz durumunda telefon onarım servisinden destek alabilirsiniz. Profesyonel telefon tamir servisi bu yönde sizlere gerekli tüm destekleri sunacaktır. Eski ve yeni iPhone telefonunuza zarar verilmeden rehberiniz kolayca yeni telefonunuza aktarılacaktır. Böylece rehberinizi artık yeni ve daha modern olan iPhone telefonunuzdan kullanabileceksiniz.

Eski iPhone’nuzden yeni iPhone’nuza rehberinizi aktardıktan sonra tercihiniz doğrultusunda eski iPhone’nizi kullanmayabilirsiniz. Ya da eski cihazınızı profesyonel telefon tamir servisinden en uygun fiyattan satışa sunabilirsiniz. Telefon tamiri konusunda servisimizden destek alabilirsiniz. iPhone’den iPhone’na rehber aktarımı nasıl yapılır konusunda daima servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Önceki yazı
iPhone’den iPhone’ye Resim Aktarma Nasıl Yapılır
Sonraki yazı
iPhone Telefon Rehberindeki Kişileri Instagram Bağlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı