iPhone’den iPhoneye resim aktarma nasıl yapılır karmaşık düzeyde değildir. Fakat bu konuda birçok siteler üzerinden karmaşık bilgiler sunulur. Bu da sizlerin işlemde kafanızın karışmasına neden olacaktır. İPhone telefonunuzdan başka bir iPhone telefona resim aktarmak istediğinizde yazımızı okumanız yeterlidir. Uzman ekiplerimizle birlikte sizlere bu yönde şeffaf ve gayet sade bir şekilde bilgiler sunuyoruz. Bu kapsamda işlemlerinizi çok daha hızlı ve basit bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

iPhone telefonları arasında resim aktarımlarınızı erkenden tamamlayabilirsiniz. Böylece hem maliyet hem zamandan avantajlı olursunuz. Apple ürünleri arasında en çok tercih edilen akıllı telefonlar arasında iPhoneler yer alır. Yüksek kaliteye sahip olan bu telefon türlerinde bu nedenle resim aktarımları kolayca yapılır.

Airdrop İle iPhone Resim Gönderme

iPhoneden iPhoneye Resim Aktarma Nasıl Yapılır
iPhoneden iPhoneye Resim Aktarma Nasıl Yapılır

Airdrop ile nasıl resim gönderilir;

  • iPhoneden iPhoneye resim aktarma nasıl yapılır konusunda öncelikle iPhone’nizin içerisinde Airdrop uygulaması yer almalıdır.
  • Bu kapsamda cihazınızın altından sürükleyerek ekranda açılan sekmeyi kaydırın.
  • Bu sekme içerisinde kırmızı kare kısmı yer alacaktır. Bu bölüm içerisinde yer alan alana basılı tutun.
  • Hemen sonrasında karşınıza çıkan sekme içerisinde Airdrop uygulamasını göreceksiniz. Söz konusu alana sadece tek sefer tıklayın.
  • Bu alanda dilerseniz sadece cihazınızda yer alan kişiler ya da herkes anlamında sadece Airdrop alışverişlerinizi aktif edebilirsiniz.
  • Göndermek istediğiniz resim ya da resimlerinizi seçebilirsiniz. Bu aşama sonrasında kırmızı bölüm içerisinde yer alan paylaşım alanına giriş yapın.
  • Son aşama olarak aynı şekilde Kırmızı alan içerisinde yer alan bölümde diğer Airdropları aktif olan bireylerin üzerine tıklamaktır. Bu kapsamda bireyin isteğinizi onaylamasını bekleyebilirsiniz.
  • Ayrıca göndermek istediğiniz iPhone telefonun karşı taraf tarafından görülememesi söz konusu olabilir. Bu durumda cihazınızın Wi-Fi ve bluetooth uygulamasının aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Uygulamalar kapalıysa yeniden aktif ederek iPhone telefonunuzu yeniden kapatıp açabilirsiniz. Böylece sorununun giderildiğini görebilirsiniz.

Airdrop Açma

Birçok iPhone kullanıcıları halen Airdropların nasıl açılabileceğini bilmiyor. Kullanıcılar bu işlemin son derece zahmetli olduğunu düşünüyor. Bu nedenle cihaz üzerinden airdrop açmada kararından geri dönebiliyorlar. Sanılanın aksine iPhone telefonlar üzerinden Airdropların açılması oldukça kolaydır.

Bu kapsamda sizlerin yorulması söz konusu değildir. Bu işlemi birkaç adım üzerinden tamamlayabilirsiniz. İlk olarak kullanmakta olduğunuz iPhone telefonunuzdan Kontrol Merkezi kısmını aktif edin. Sonrasında ekranın sağ üst köşesini ziyaret edin. Bu alanı aşağı yöne doğru kaydırın. Hemen sonrasında bu bölümü pratik bir şekilde büyütebilirsiniz. Bu kapsamda ise sırasıyla iPhone telefonunuzdan uçak modu-kablosuz-hücresel ve blueetooth uygulamasını görüntüleyen alana basılı tutabilirsiniz. Son adım olarak kullanmak istediğiniz Airdrop bölümünü açabilirsiniz. Böylece işleminizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

iPhoneler Arasında Resim Aktarımı Kimler Yapabilir?

iPhoneler arasında resim aktarımlarını dileyen her iPhone telefon kullanıcıları yapabilir. Bu yönde herhangi deneyime sahip olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken ilk olarak airdrop seçmek ve ardından yukarıdaki adımları sırasıyla takip etmektir.

Ayrıca henüz yeni bir iPhone kullanıcısı olabilirsiniz. Bu kapsamda iPhone telefonunuzdan farklı bir iPhone telefona resim aktarmada zorluk çekebilirsiniz. Bu durumda profesyonel telefon servisimizden destek alabilirsiniz. Bu konuda sizlere gerekli tüm desteklerimizi aralıksız olarak sunuyoruz. Böylece yaşadığınız sorundan kolayca kurtulmanızı sağlıyoruz.

WhatsApp Destek Hattı

İPhoneler Arasında Resim Aktarımı Avantajları

İPhoneler arasında resimlerin aktarılması kullanıcılar açısından avantajlı olabilir. iPhone kullanıcıları yukarıdaki adımlar sayesinde dilediği resimlerini daha modern bir şekilde telefonlar arasında gönderebilir. Böylece ücretler ödemeden bu işlemi kendileri yapabilirler.

İPhone Resim Yükleme

iPhoneden iPhoneye Resim Aktarma Nasıl Yapılır Yöntemi
iPhoneden iPhoneye Resim Aktarma Nasıl Yapılır Yöntemi

Ayrıca iPhone telefonunuza TikTok ya da diğer sosyal medya sitelerin üzerinden resimler yükleyebilirsiniz. Bu kapsamda ise yapmanız gerekenler basittir. İlk olarak TikTok mobil uygulamasını iPhone telefonunuza indirebilirsiniz. Bu aşamadan itibaren sisteme giriş yaparak beğendiğiniz videoları iPhone telefonunuza indirebilirsiniz. Telefon tamiri konusunda ayrıca servisimizden destek alabilirsiniz. iPhoneden iPhone’a resim aktarma nasıl yapılır konusunda merak ettiğiniz ayrıntıları servisimizden sorabilirsiniz.

Önceki yazı
Kablo Kullanmadan Televizyona Nasıl Bağlanırım
Sonraki yazı
İPhone’dan iPhone’a Rehber Aktarımı Nasıl Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı