Xiaomi Teknik Servisi

Teknik servisimizde ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi, hoparlör değişimi, kasa değişimi, arka / ön kamera değişimi, arka kapak değişimi, açma/kapama (on/off) tuşu değişimi, mikrofon girişi değişimi ve bütün diğer xiaomi telefonu tamir işlemleri bir arada sunulmaktadır

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatı Nedir?Xiaomi Pocophone F1 ekran

Xiaomi ekran değişimi .Xiaomi teknik servis garantisi ile birlikte orijinal ürün kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm işlemler firmamız tarafından 1 ay boyunca garanti kapsamına girmektedir. Xiaomi ekran değişiminden kaynaklı herhangi bir sorunda (Kullanıcı hatası dışındakiler) garanti süresince uzmanlarımız ücretsiz olarak ekran değişimi işlemini yapmaktadır. Unutulmamalıdır ki 1 ay garanti dışında servisimiz ekstrem durumlar dışında yine yardımcı olmaktadır. Ekran değişimi sonrasında olarak koruyucu cam hediye edilmektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Teknik Servistarafından yapılan tamir ve onarım hizmetlerimiz;

Xiaomi ekran değişimi
Xiaomi şarj soket değişimi
Xiaomi pil değişimi
Xiaomi kulaklık değişimi
Xiaomi kamera değişimi
Yapılan işlemlerimiz tüm Xiaomi modelleri için geçerlidir.

 Xiaomi Kasa Değişimi

Xiaomi kasa değişimi şubemizde kısa süre içerisinde yapılmaktadır. 20 yıla yaklaşan iş tecrübemizle sizlere hizmet veriyor ve elbette çalışmalarımıza garanti veriyoruz. Xiaomi kasa değişimi yapılmasının sebebi genellikle düşme sonucu deformasyonlardır. Bu deformasyonlar sonucu Xiaomi  kasanızda yamulmalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda kasa değişimi mecburi olabilmektedir. Yamulan kasanın üzerinde ekran tam olarak oturamadığı için ekranın da kırılma olasılığı yüksektir. Bu tür olumsuz ve maliyetli durumlarla karşılaşmamız için Xiaomi  kasa değişimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Xiaomi  kasa değişimi fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

 Xiaomi Kulak Soketi Değişimi

Xiaomi kulaklık soketi değişimi işlemi için Kadıköy’deki şubemizde 20 yıla yaklaşan tecrübemizle garantili hizmet vermekteyiz. Xiaomi  kulaklık soketi değişimi gerektiren durumlardan bir tanesi soketten içeri toz ve partiküllerin girmesidir. Bu partikküller uzman teknisyen tarafından değil de bizzat tarafınızca yabancı bir madde ile temizlenmesi kulaklık soketinin bozulmasına sebebiyet vermekte ve kullanılamaz hale getirmektedir. Servisimize gelen Xiaomi  cihazınızın kulaklık soketi tarafımızca incelenir ve temizlenme ile kurtarılıp kurtarılamayacağına bakılır.  Temizleme ile soket çalışmazsa tamir edilmesi ya da yenisinin  takılması gerekmektedir. Kulaklık soketinin arızalanmasının bir diğer sebebi de duşta müzik dinlemektir. Soketin çevresinde buhar nedeniyle su damlacıkları oluşmakta ve böylece cihazda oksitlenme olmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaştıysanız eğer Xiaomi  şarj soketi değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Xiaomi  şarj soketi değişimi fiyatı için ise bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

Xiaomi  Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi şarj soketi değişimi işlemini Kadıköy’deki şubemizde maksimum 30 dakikada yapıp teslim ediyoruz. Xiaomi şarj soketi değişimi servisimizde garantili olarak yapılır. Şarj soketi bozulmasının sebebi cihaz şarja takılırken orantısız kuvvet uygulanması ve cihazı şarjda çıkarırken nizami olarak çıkarılmamasıdır. Orijinal olmayan şarj cihazları da Xiaomi şarj soketi bozulmasına sebebiyet vermektedir. Şarj soketine yabancı bir cisimle müdahale edip içindeki patikülleri temizlemeye çalışmak da soketinizin bozulmasına sebebiyet verebilir. Xiaomi şarj soketi değişimi fiyatı almak için ekibimizle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Sensör Değişimi

Xiaomi sensör değişimi gereken durumlarda bizimle iletişime geçebilir gerekli ayrıntıları ve onarım ya da sensör değişim fiyatı  alabilirsiniz. Bir arama yapıp telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekran kararmıyorsa sensörünüz bozulmuş demektir. Sensör bozulmasına sebebiyet veren en bariz durum telefonun o bölgesinin darbe almış olmasıdır. Sensör bölgesine gelen darbe sonucu sensör aparatında deformasyonlar oluşur.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir

MODELEKRAN DEĞİŞİM FİYATI
REDMİ NOTE 7 ORİJİNAL
800
REDMİ NOTE 7 YAN SANAYİ500
REDMİ NOTE 8 ORİJİNAL
850
REDMİ NOTE 8 YAN SANAYİ
550
REDMİ NOTE 9 ORİJİNAL850
REDMİ NOTE 9 YAN SANAYİ
550
REDMİ NOTE 10 ORİJİNAL1450
REDMİ NOTE 10 YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 10S ORİJİNAL1450
REDMİ NOTE 10S YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 10 PRO ORJİNİAL2250
REDMİ NOTE 10 PRO YAN SANAYİ1250
REDMİ NOTE 11 ORİJİNAL1650
REDMİ NOTE 11 YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 11S ORJİNİAL1650
REDMİ NOTE 11S YAN SANAYİ1000
REDMİ NOTE 11 PRO ORİJİNAL2400
REDMİ NOTE 11 PRO YAN SANAYİ1250
Önceki yazı
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Kasa Kapak Değişimi
Sonraki yazı
Xiaomi Redmi Note 5A Kasa Kapak Değişimi

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı