LG G2 cihazlar için LG G2 ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz LG G2 cihazların kullanımına bağlı olarak ekranın zarar görmesi durumunda verilebiliyor.

Kullanım hatası dışında ise LG G2 cam değişimi ekranın yere düşme sonucu kırılması, darbe alması veya çatlaması sorunları da ekran değişimi hizmeti vermemizi sağlıyor.

Bu durumda biz bu cihazların ekranlarını değiştirerek kişilerin ilk günkü kalitede ekran kullanımını sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

LG G2 telefonlarının ekranlarını değiştirirken servis olarak komple LG G2 orijinal ekran kullanıyoruz. Bu sayede cihazlar orjinalliğini kaybetmiyor.

Ayrıca ekranda bir sorun yaşanması durumunda iç ekran, dokunmatik veya ön cam gibi parçalar ürünümüz sayesinde toptan değişmiş oluyor.

LG G2 orijinal ekran fiyatı konusunda da bizi tercih edenlere yardımcı oluyoruz. Yaptığımız ekran değişimlerinde ürünün orjinalliği kaybolmadığı için ileride telefonun satışı veya değişimi için orijinal parçanın bulunmaması gibi sorunların yaşanmasının önüne geçiyor.

LG G2 Ekran Değişiminin Yapılışı

LG d802 ekran arızası bulunan kişiler ekran değişiminin nasıl yapıldığını merak edebiliyorlar. Değişim işlemini büyük bir titizlikle ve cihazın zarar görmeyeceği malzemelerle gerçekleştiriyoruz. Bu sayede bizi tercih edenler telefonlarını aldıkları ilk günkü kalitede ekrana sahip oluyorlar.

Bizler LG 2 ekran değişimi için komple hizmet veriyoruz. Bu sayede sorunun kökten çözümünü sağlıyoruz. Böylece sadece ön cam ya da dokunmatik değişimi yaparken kısa vadede çözüm üretmiyoruz. Ayrıca aynı sorunun tekrar etmesini önlüyoruz.

LG G2 telefonlarının dokunmatik bölümünde arıza olanlar için LG G2 dokunmatik değişimi yapıyoruz.

Bu değişim için sadece dokunmatik bölümünü değil tek parça olan ekranımızın değişimini yapıyoruz. Bu sayede de uyum, erken bozulma veya diğer sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Dokunmatik ekran değişimine ihtiyaç duyanlar için firma olarak uygun LG G2 dokunmatik ekran değişimi fiyatı uyguluyoruz. Fiyatı ise değişimi yaptıktan sonra alıyoruz.

LG G2 Ekran Değişiminin Süresi

Ekonomik LG G2 ekran değişimi fiyat tarifesi ile gerçekleştirdiğimiz değişimlerin süresi oldukça kısa oluyor. Bu işte uzmanlık kazanmamız ve uzman personelle çalışmamızdan dolayı cihazı inceledikten sonra sorunun ekranda olduğunu anlayarak çözüme başlıyoruz.

LG G2 ekranlarının değişimi için bize başvuranların cihazlarına ait olan g2 ekran değişimi, ekran bölümünün temizlenmesi ve yeni ekranın yerleştirilmesi gibi işlemlerini son derece dikkatli ve titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Sonrasında da cihazın değiştirdiğimiz ekranının kontrolünü yapıyoruz. Kontrol işleminde sorunla karşılaşmamız durumunda da ürünü teslimata hazır hale getiriyoruz.

Tüm işlemleri dikkatlice gerçekleştirerek yaptığımız ekran değişiminin süresi yaklaşık olarak 30 dk. oluyor.

Bu süre elimizde bulunan cihaz yoğunluğuna bağlı olarak bazı durumlarda artabiliyor. Ancak genellikle gün içerisinde değişimi gerçekleştirmiş oluyoruz. Cihazın teslim alınması sırasında da LG G2 ekran fiyat tarifemiz üzerinden ücretimizi teslim alıyoruz.

LG G2 Ön Camının Değişimi

LG G2 telefon sahiplerinin yaşadığı sorunlar arasında ön cam kırılması sorunu da yer alıyor. Bunun için LG G2 ön cam değişimi yapılması gerekiyor. Bu hizmeti de ayrı ön cam takımı gerçekleştirerek değil ekranın tamamen değiştirilmesini sağlayarak yapıyoruz.

Böylelikle LG G2 ön cam değişimi fiyatı olarak ekran değişiminde talep ettiğimiz fiyatı uyguluyoruz.

LG G2 Ekran Kırılması Tamir Edilir Mi?

En yaygın LG G2 ekran sorunlarından birisi ekranın kırılması oluyor. Bu sorunu yaşayan kişiler kırılan ekranın tamir edilip edilmeyeceğini merak ediyorlar. Genellikle görülen ekran kırılmalarında tamir mümkün olmuyor.

Çünkü kırılan ekran görüntü ve kalite açısından büyük sorun teşkil ediyor. Bunun için ekran kırılmalarını kaliteli bir işçilikle ekran değişimi yaparak tamir ediyoruz.

Günümüzde LG 2 ekran fiyatları için yüksek görüşünün bulunması insanların ekranları kırık veya çatlak olarak kullanmaya devam etmesine neden oluyor. Ancak firmamızın uyguladığı LG G2 ekran değişimi fiyatı son derece uygun olduğundan fiyat konusunda bir sıkıntı yaşanmasına gerek kalmıyor.

LG G2 Ekran Değişiminde Garanti

Yaşanan ekran veya cam kırılmalarında ya da bozulmalarında garantiden faydalanmak mümkün olmuyor. Ancak gerçekleştirdiğimiz LG G2 dokunmatik ekran değişimi ve diğer değişim işlemlerinde 6 aylık bir garantimiz bulunuyor. Bu garantimiz darbe veya kullanıcı hatasından farklı olan ekran sorunlarının giderilmesi için uygulanıyor.

Böylelikle ekranlarda değişim sonrasında ortaya çıkan sorunlar ücretsiz olarak ortadan kaldırılıyor.

Garantili LG G2 hizmetlerimizden yararlanmak için dokunmatik ekran değişimi için bizi seçmeniz ve talep ettiğimiz LG G2 dokunmatik ekran fiyatı ödemiş olmanız gerekiyor. Dokunmatik ekran kaynaklı sorun yaşadığınızda bize ulaşmanız durumunda elemanlarımız arızayı inceleyerek sorunun garanti kapsamında çözüyoruz.

Ancak kullanıcı hatası veya düşme kaynaklı sorunlarda uyguladığımız hizmet için yeniden LG 2 ekran fiyatı alıyoruz.

LG Ekran Değişimi Fiyatları

LG G2 ekran fiyatı için sabit bir fiyatımız bulunuyor. Değişim için kullandığımız ekranın komple ekran olması ayriyeten LG G2 cam fiyatı, dokunmatik fiyatı ve iç ekran fiyatı talep etmemizi gerektirmiyor. Böylelikle tek bir fiyatla müşterilerimiz hem dokunmatik ekrana hem iç cama hem de ön cama sahip olmuş oluyorlar.

Değişime bağlı olarak aldığımız g2 ekran fiyatı ancak ekran değişimi dışında cihazda bulunan farklı arızaları gidermemiz ve parça değişimi yapmamız durumunda farklılık gösterebiliyor.

 

Sıkça Sorulan Sorular

LG G2 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

LG G2 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

LG G2 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

LG G2 ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

LG G2 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli LG G2  teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

LG Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı