Meizu 20 ekran değişimi hizmetimizle telefon ekranınızı yeniden canlandırmak için buradayız. Eğer siz de hasarlı veya kırık bir ekranla uğraşıyorsanız endişelenmeyin! Uzman ekibimiz orijinal parçalar ve hassas işçilikle Meizu 20’nin ekranını mükemmel bir şekilde değiştiriyor.

Meizu 20 Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz Meizu 20 kullanıcılarının telefon ekran değişimi ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel hizmetler sunmaktadır. İşlemlerimiz öncesinde her zaman ön tespit çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Bu sayede telefonunuzun ekranındaki sorunları tam olarak tespit ederek en doğru çözümü sunabilmekteyiz.

Telefon ekranı değiştirilirken yalnızca orijinal parçalar kullanmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için kaliteli ve güvenilir parçalarla çalışıyoruz. Bu sayede Meizu 20’nin ekran değişimi işlemi sonrasında telefonunuzun orijinal performansını korumasını sağlıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonların ekranlarının yenilenmesi konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz son teknoloji ekipmanlarla çalışarak Meizu 20’nin ekran değişimi işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyor. Hassas bir şekilde çalışarak telefonunuzun ekranının mükemmel bir şekilde yenilenmesini sağlıyoruz.

Meizu 20 Ekran Değişimi
Meizu 20 Ekran Değişimi

Meizu 20 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Meizu 20 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Meizu 20 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Meizu 20 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Şirketimiz Meizu 20’nin ekran değişimi çalışması sonrasında müşterilerimize 6 aylık bir garanti sunmaktadır. Bu garanti ekranın değiştirildiği tarihten itibaren geçerlidir ve ekranın kalitesiyle ilgili olası sorunlar için size güvence vermektedir.

Meizu 20 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Meizu 20 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Meizu 20 Ekran Değişimi Fiyatları

Meizu 20 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Meizu 20 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Meizu 20 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Meizu 20 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Meizu 20 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı