Meizu 20 Pro ekran değişimi hizmetimiz yüksek kalitede ve uzmanlıkla gerçekleştirdiğimiz bir çözümdür. Herhangi bir beklenmedik kazada veya kullanım hatasında cihazınızın ekranında meydana gelen hasarları en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde düzeltebiliriz.

Meizu 20 Pro Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz Meizu 20 Pro modeli için özel olarak tasarlanmış ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. İşlem öncesinde telefonunuzun ekranındaki sorunları tespit etmek için önemli bir çalışma yapmaktayız. Bu sayede hangi parçaların değiştirilmesi gerektiğini doğru bir şekilde belirleyebiliriz.

Ekran değiştirme işlemlerimizde orijinal parçalar kullanmaktayız. Bu telefonunuzun performansının ve görüntü kalitesinin korunmasını sağlar. Orijinal parçaların kullanımıyla birlikte telefonunuzun özgün özelliklerini kaybetmeden yeni bir ekranla tekrar canlanacağından emin olabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Uzman ekip üyelerimiz yılların deneyimine sahip profesyonellerden oluşmaktadır. Telefon ekranlarının hassasiyetinin farkındayız ve bu nedenle uzman ekibimiz titizlikle çalışarak telefonunuzun ekranını yenilemektedir. Kaliteli ve profesyonel bir işçilik sunarak telefonunuzun ekranının kusursuz bir şekilde değiştirildiğinden emin olmanızı sağlıyoruz.

Meizu 20 Pro Ekran Değişimi
Meizu 20 Pro Ekran Değişimi

Meizu 20 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Meizu 20 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Meizu 20 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Meizu 20 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Uygun hizmet seçeneklerimiz sayesinde konforlu bir şekilde telefonunuzu bize teslim edebilir ve ekran değişimi için güvenebileceğiniz bir çözüm elde edebilirsiniz.

Meizu 20 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Meizu 20 Pro camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Meizu 20 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti işçilik ve kullanılan parçaların kalitesini desteklemektedir. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız sizlere güvenli bir şekilde hizmet verdiğimizi kanıtlamak adına gerekli olan desteği sunmaktan mutluluk duyarız.

Meizu 20 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Meizu 20 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Meizu 20 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Meizu 20 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Meizu 20 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Meizu 20 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı