Xiaomi Mi 10S Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10S ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10S ekran değişimi ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bize 90 (543) 787 74 36 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Xiaomi özel teknik servisi olarak faaliyet gösteren firmamız Xiaomi Mi 10S modelinde de ekran değişimi çalışmaları yürütüyor.

Xiaomi Mi 10S Ekran Değişimi

Xiaomi’nin yeni telefon modellerinden biri olan Mi 10S modelinde zaman zaman ekran problemleri meydana gelebiliyor. Söz konusu ekran problemleri daha çok kullanıcı kaynaklı olsa da zaman zaman donanım nedenli ekran problemleri ile de karşılaşabiliyoruz.

Kullanıcı hatasına bağlı ekran problemlerinin başında kırılma ve çatlama gelirken donanım kaynaklı sorunlar daha çok görüntü kayması ve dokunmatiğin çalışmaması gibi sorunlardır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Her iki ekran problemi türünde de kullanıcı deneyimi önemli ölçüde etkilendiği için telefon sahipleri Xiaomi ekran değişimi yaptırmak isteyebiliyor. Çünkü ekranda görülen en ufak çizikten piksel kayıplarına kadar birçok sorun telefon kullanımını önemli ölçüde etkiliyor.

Xiaomi Mi 10S Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Firmamız nedeni fark etmeksizin her türlü ekran probleminde çözümler üretmektedir. En son çare olarak ekran değişimi gerektiğinde de modelinize uygun ekranları temin ederek yenileme işlemlerine başlıyoruz.

Xiaomi ekran değişiminde öncelikle altta yatan sorunu tespit ediyoruz. Bunun için teknisyenlerimiz el değmeden telefon kasanızı inceliyor ve sorunu tespit ediyor. Eğer ekran değişimi gerekiyorsa da sizden onay aldıktan sonra yeni ekranı ve bileşenleri entegre ediyoruz. Bütün bu işlemler genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Xiaomi Mi 10S Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Xiaomi ekran değişimi çalışmalarımız sonucunda telefonunuzdaki resim ve videolar ile rehberinizdeki kayıtlı kişilere herhangi bir zarar gelmez, silinmez. Ayrıca telefon ekranınızın çözünürlüğü ve parlaklık değerleri de aynı kalır.

Tamamen garantili olan ekran değişimi çalışmalarında telefonlarınızı 6 ay boyunca korumaya devam ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Mi 10S Ekran Değişimi Fiyatları

Telefon ekran değişimi fiyatları marka ve modele göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle buradan net bir fiyat bilgisi vermemiz pek mümkün değil.

 

Xiaomi Mi 10S Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 10S Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişimi fiyatlarıyla ilgili bilgi almak isterseniz bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bizi aradıktan sonra işlemler hakkında da bilgi alabilirsiniz

Xiaomi Mi 10S Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (501) 102 37 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Telefonlarınızı bize direkt olarak getirebileceğiniz gibi kargoyla da gönderebilirsiniz. Kargo aşamasında kullanabileceğiniz bilgileri aşağıda listeledik.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Mi 10S ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde telefonlarınızı tamir edebilir ve eskisinden daha iyi bir hale getirebiliriz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı