Xiaomi Mi 11 Ultra Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 11 Ultra ekran değişimi  ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 11 Ultra ekran değişimi işlemi sayesinde telefonunuzdaki bütün ekran problemlerini çözüyoruz. İster donanım kaynaklı olsun ister düşmeye bağlı kırılmalar olsun. Her türlü ekran problemini büyük titizlik ve profesyonellik ile çözüyoruz.

Xiaomi Mi 11 Ultra Ekran Değişimi Ekran Değişimi

Xiaomi markasının önemli modellerinden biri olan Mi 11 modeli zaman zaman kullanıcı hatası ve donanım hatası nedeniyle ekran problemleri yaratabiliyor. Söz konusu problemler telefon kullanımını ciddi düzeyde etkilediği için Xiaomi kullanıcıları ekran değişimi yaptırmak isteyebiliyor.

Xiaomi ekran değişimi üzerine çalışmalar yapan firmamız profesyonel çalışmalar ile telefonlarınızı yenilemeye devam ediyor. Üstelik bu çalışmalarımızı tamamen uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi 11 Ultra Ekran Değişimi Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Xiaomi ekran değişimi yaparken öncelikle telefonunuzdaki mevcut sorunları tespit ediyoruz. Eğer kırılma ve suya üşme gibi spesifik sorunlar dışında telefonunuzda ekran sorunları (çizgi oluşması, görüntü kayması vb.) oluşmuşsa bu çalışmalar ile birlikte sorunu tespit ediyoruz.

Daha sonra teknisyenlerimiz çıplak el değdirmeden telefon ekranlarınızı kasadan ayırıyor ve yeni temin ettiğimiz Xiaomi ekranlarını entegre ediyor.

Son olarak sizin yanınızda telefonu kontrol ediyor ve sizlere teslim ediyoruz. Bütün bu işlemler genel olarak 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda yoğunluk gibi faktörler nedeniyle ertesi gün de teslimat yapabiliyoruz.

Xiaomi Mi 11 Ultra Ekran Değişimi Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Hizmetlerimiz 6 ay garantilidir. Bizden aldığınız hizmet sonrasında memnun kalmazsanız bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Ekran değişim çalışmalarından sonra telefonunuzdaki bilgilere herhangi bir zarar gelmez. Buna fotoğraf, rehber ve video gibi bilgiler de dahildir.

Xiaomi Mi 11 Ultra Ekran Değişimi Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişimi fiyatı modele göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Xiaomi Mi 11 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 11 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Ayrıntılı fiyat bilgisi almak için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz model bilgisi öğrendikten sonra sizlere güncel fiyat bilgisini verecektir.

Xiaomi Mi 11 Ultra Ekran Değişimi Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Ürün değişimi için telefonunuzu bize getirebilirsiniz. Ya da bulunduğunuz şehirden Yurtiçi kargo ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Mi 11 Ultra ekran değişimi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı iletişim hattından anında iletişime geçebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 2 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı