Xiaomi Mi Mix Fold Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Mix Fold ekran değişiminde sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.  90 (501) 102 37 36 numaralı WhatsApp iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Budak GSM olarak sizler için en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.
Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Mix Fold ekran değişimi yaptırmak için 90 (501) 102 37 36 numarasına WhatsApp üzerinden yazabilir ya da doğrudan arayabilirsiniz. Xiaomi özel teknik servisi olarak hizmet veren firmamız Xiaomi markasının bu modellerinde de çalışmalar yürütüyor.

Xiaomi Mi Mix Fold Ekran Değişimi

Pek çok telefon modelinde olduğu gibi Xiaomi Mi Mix Fold telefon modelinde de zaman zaman ekran kırılmaları, dokunmatiğin çalışmaması, görüntü kayması, görüntünün gitmesi vb. sorunlar ortaya çıkabiliyor. Ortaya çıkan bu problemler telefonun kullanımını ciddi düzeyde etkilediği için Xiaomi ekran değişimi yaptırmak bir zorunluluk haline geliyor.

Mi Mix Fold ekran değişimi
Mi Mix Fold ekran değişimi

İyi haber şu ki Xiaomi marka telefon modellerinde uzmanlaşan ekibimiz Mi Mix Fold ekran değişimi ile telefonlarınızı baştan aşağı yeniliyor. Çok uygun fiyatlarla ve 6 ay garantiyle siz de telefonunuzu yeniletmek isterseniz bize 90 (501) 102 37 36 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Mi Mix Fold Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi çalışmalarında ilk etapta telefon modelinize uygun olan ekranları temin ediyoruz. Tabi bu aşamada telefonunuzdaki mevcut sorunları da tespit ediyoruz.

Daha sonra telefon kasası ve ekran arasındaki bağlantıları hassas bir çalışma ile ayırıyoruz. Son olarak yeni aldığımız telefon ekranlarını kasaya entegre ediyor ve bağlantılarını sağlıyoruz.

Bütün bu çalışmalar esnasında telefonunuzdaki diğer bileşenleri korumaya özen gösteriyoruz.

Xiaomi Mi Mix Fold Ekran Değişim Sonrası

Xiaomi ekran değişimi çalışmasından sonra özel bilgileriniz silinmez, fotoğraf ve videolarınız aynen kalır ve telefonunuzdaki diğer bileşenlere hiçbir zarar gelmez.

Aynı zamanda hizmetlerimiz 6 ay garantili olduğu için ortaya çıkabilecek diğer ekran sorunları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Mi Mix Fold Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişimi fiyatları modele göre değişiklik gösterir. Mi Mix Fold ekran değişimi fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle 90 (501) 102 37 36 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Bizi aradıktan sonra model bilgisini iletmeniz ve Xiaomi ekran değişimi yaptırmak istediğinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Xiaomi Mi Mix Fold Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (501) 102 37 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Mi Mix Fold ekran değişimi hakkında detaylı bilgi almak için bizi 90 (501) 102 37 36 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı