Motorola Lenovo Thinkphone ekran değişimi ile telefonunuzun görüntü kalitesini yeniden hayata döndürmek için ihtiyaç duyduğunuz bir hizmet sunuyoruz. Ekranınızdaki çatlaklar, kırıklar veya arızalar ne olursa olsun uzman ekibimiz en son teknolojiyle donatılmış atölyemizde size güvenilir bir çözüm sunmak için burada.

Motorola Lenovo Thinkphone Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Motorola Lenovo Thinkphone kullanıcıları için profesyonel ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için işlem öncesinde ön tespit çalışması yapmaktayız. Bu sayede telefonunuzun ekranındaki sorunun tam olarak ne olduğunu belirleyerek doğru çözümü sağlıyoruz.

Ekran değişimi işlemimizde orijinal parçalar kullanmaktayız böylece telefonunuzun performansında herhangi bir azalma olmadan yeni bir ekran deneyimi yaşayabilirsiniz. Uzman ekibimiz titizlikle ekran değişimi sürecini gerçekleştirir ve telefonunuzun orijinal görünümünü koruyarak sizlere teslim eder.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Motorola Lenovo Thinkphone ekran değişimi çalışmamızla telefonunuzun ekranındaki sorunları ortadan kaldırır uzun ömürlü bir çözüm sunarız. İşlem sonrasında size verdiğimiz 6 aylık garanti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleriz. Size kaliteli hizmet sunmak için buradayız.

Motorola Lenovo Thinkphone Ekran Değişimi
Motorola Lenovo Thinkphone Ekran Değişimi

Motorola Lenovo Thinkphone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Motorola Lenovo Thinkphone ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Motorola Lenovo Thinkphone orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Motorola Lenovo Thinkphone cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimizin bize ulaştırması için İstanbul’da bulunan yerimize telefonlarını getirebilir ya da kolaylıkla kargo ile gönderebilirler. Güvenilir ve hızlı hizmet anlayışımızla telefonunuzun ekran değişimi işlemini en kısa sürede tamamlar ve size sorunsuz bir deneyim sunarız.

Motorola Lenovo Thinkphone ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Motorola Lenovo Thinkphone camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Motorola Lenovo Thinkphone Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Bizimle gerçekleştirdiğiniz ekran değişimi işleminden sonra ek bir güvenceye sahip olursunuz. İşlemlerimizin ardından ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti süresi boyunca olası herhangi bir ekran sorunuyla karşılaştığınızda hızlı ve etkili bir çözüm sunmak için buradayız.

Motorola Lenovo Thinkphone Ekran Değişimi Fiyatları

Motorola Lenovo Thinkphone ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Motorola Lenovo Thinkphone Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Motorola Lenovo Thinkphone Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Motorola Lenovo Thinkphone kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Motorola Lenovo Thinkphone telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı