Nothing Phone 1 ekran değişimi sayesinde telefonlar ilk günkü haline getirilebiliyor. Tabii bunun için ekran değişimini profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekiyor. Eğer sizde Nothing Phone 1 model telefonlarınızı alanında uzman kişilere teslim etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nothing Phone 1 ekran değişimi hizmeti

2022 yılına damga vuran telefon modellerinden biri olan Nothing Phone 1 modelleri kısa zaman içerisinde binlerce kişi tarafından satın alındı ve kullanılmaya başlandı. Son teknoloji özelliklerle üretilen ve iPhone telefonlar ile benzerliği olan Nothing Phone 1 telefonları özellikle sağlamlığı ile ön plana çıkıyor.

Her ne kadar bu telefon modelleri sağlam olsa da gerek kullanıcı hatası gerek üretim hatası nedeniyle bazı ekran problemleri ortaya çıkabiliyor. Hal böyle olunca telefonunu kullanmakta zorluk çeken kişiler yeni bir telefon satın almak istiyor ya da ekranlarını tamir ettirmek istiyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Nothing Phone 1 ekran yenileme nasıl yapılır?

Bu telefon modeli henüz yeni ortaya çıktığı için ekran değişimlerini başlamadan önce telefonlar hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Daha sonra telefonum bütün bileşenlerini inceledik ve ekran değişiminin en iyi nasıl yapılabileceğini tespit ettik.

Nothing Phone 1 ekran değişimi işlemlerinizde öncelikle cihazınızda ait ekran sorununun neler olduğunu buluyoruz. Daha sonra sorunlu camı ve bileşenleri telefonunuzdan nazik bir şekilde çıkartıyoruz. Genellikle aynı gün içerisinde Nothing Phone 1 ekranlarında temin ediyor ve entegrasyon işlemlerini tamamlıyoruz. Telefonunuzun çalıştığından emin olduktan sonra sizlerle iletişime geçiyor ve cihazınızı teslim ediyoruz.

Nothing Phone 1 ekran tamiri sonrası 6 ay garanti

Nothing Phone 1 telefonlarınızı bize teslim ettikten sonra sizleri 6 ay boyunca olası bir ekran sorununa karşı garanti ile koruyoruz. Eğer bizden hizmet aldıktan sonra 6 ay içerisinde herhangi bir ekran sorunu ile karşı karşıya kalırsanız bizlerle iletişime geçebiliyor ve durum hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Aynı zamanda bir temiz gerek ki bizlere telefon ekran tamiri yaptırdıktan sonra kişisel verilerinizde ve fotoğraf-video gibi önemli dosyalarınızda herhangi bir kayıp ile karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca telefonunuzun bataryasını, ekran görüntü kalitesini ve parlaklığını da etkilemediğimiz bu işlemlerde cihazınızın bütün işlevlerini korumaya devam ediyoruz.

Nothing Phone 1 ekran değişimi fiyatları

Nothing Phone 1 ekran değişimi fiyatları mevcut sorunlar ve güncel kur a göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle Nothing Phone 1 ekran tamiri ile ilgili fiyat talebinizi bizleri arayarak iletmenizi öneriyoruz.

Nothing Phone 1 Ekran Değişimi Fiyatları
Nothing Phone 1 Ekran Değişimi Fiyatları

Aşağıdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak Nothing Phone 1 ekran tamiri yaptırmak istediğinizi iletmeniz yeterlidir. Daha sonra ekiplerimiz güncel kur ve mevcut sorununa yönelik işlem ücretlerimizi sizleri aktaracaktır.

Nothing Phone 1 ekran değişimi telefon numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  •       adres: tahtakale mahallesi tahtakale caddesi tahtakale ticaret merkezi kat: bodrum -2 no:208 eminönü/istanbul
  •       telefon numarası: 90 (543) 787 74 36
  •       e-mail: destek@cepustam.com

Değişim aşaması ve kargo gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  •       kargo firması: yurtiçi kargo
  •       kargo numarası: 973228747
  •       firma adı: budak ithalat

Nothing Phone 1 cihazının kargo ile gönderimi;

Nothing Phone 1 kargo gönderimi için yurtiçi kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Nothing Phone 1 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına budak ithalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 2 Average: 4.5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı