Omix x300 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizi aradıktan sonra talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Omix x300 Ekran Değişimi Çalışması

Omix x300 akıllı telefonlar oldukça yaygın kullanıma sahip olan telefon modelleri arasında yer almaktadır.

Omix x300 model akıllı telefonlar pek çok insan tarafından sevilerek kullanılmaktadır.  Omix x300 model akıllı telefonlar son derece gelişmiş özellikte bir telefondur.  Ancak bu telefonların ekranları kırılmalara karşı oldukça hassastırlar.  En ufak darbelerin sonucunda bile telefon ekranlarında hasar oluşabilmektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonların yere düşmesi, ya da herhangi bir darbe alması sonucu ekranda kırık, çatlak gibi sorunlar oluşabilmektedir. Sonuç olarak da kırılan çatlayan telefon ekranlarının dokunmatiği bozulmaktadır. Ayrıca hasar oluşan ekranların görüntü kalitesinde de gözle görülür bir azalma olmaktadır.

Eğer Omix x300 model akıllı telefon kullanıyorsanız ve telefonunuzun ekranında hasar oluşmuşsa teknik servisimize başvurarak telefonunuzun ekranını değiştirebilirsiniz.

Akıllı telefon ekranlarının değişim işlemi bu konuda uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Omix x300 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

 Omix x300 model akıllı telefonların hasar oluşmuş olan ekranının değişim işlemi için uzman ve tecrübeli bir teknisyen yardımı alınması gerekmektedir.

Omix x300 model akıllı telefonların ekran değişim işlemi için özel odalar ve gelişim özellikte ekipmanların kullanılması gerekmektedir.  Ekran değişim işlemi için kullandığımız odalarımız bu işleme uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir ve son derece güvenlidir.

Ekran yenileme işlemi nasıl yapılır sorusunun en basit cevabı eski veya hasar oluşmuş olan ekranın yenine yeni bir ekranın kullanılması işlemini içerir. Bu işlem için kullanılmakta olan ekran yeni, orijinal ve yüksek kaliteye sahip olmaktadır. Seçilen ekran Omix x300 model akıllı telefonların ekranı ile uyumlu olmaktadır.

Omix x300 model akıllı telefon ekran değişim işlemi için kullanılan odalar rutin olarak sterilize edilmektedir. Bu odalar düzenli bir şekilde statik elektrikten arındırılmaktadır.

Omix x300 model akıllı telefonların ekranını yenileme işlemi yaklaşık olarak 45-60 dakika sürmektedir. Ekran yenileme işlemi öncesinde veya sonrasında format atma işlemi yapılmamaktadır. Bu nedenle telefonunuzda yer alan hiçbir verinin kaybı söz konusu değildir.

Omix x300 Ekran Tamir Sonrası 6 Ay Garanti

Omix x300 model akıllı telefonların ekran değişimi teknik servisimizde güvenli bir şekilde özenle yapılmaktadır. Ortalama olarak bir saatlik titiz bir çalışmanın ardından telefon ekran değişimi işlemi sonlanmaktadır. İşlem için telefonunuzun sıfırlanmasına neden olacak herhangi bir format atma işlemi yapılmamaktadır.

Ekran değişim işlemi sonrası telefonunuzda bulunan hiçbir fotoğraf, video, mesajlaşmalar gibi veriler silinmemektedir.  Kullanılan ekran 6 ay garantiye sahiptir. Sizin hatanız dışında ekranda bir hasar oluşması sonucu tamir işlemi ücretsiz olmaktadır.

Ekran değişim işleminde kırık ya da çatlak olan ekran çıkarılmakta ve yerine Omix x300 model telefonların ekranına uyan kaliteli bir ekran koymaktayız. Yerleştirdiğimiz ekran orijinal ve son derece kalitelidir.

 Omix x300 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix x300 model telefon ekran değişimi oldukça zor ve emek isteyen bir işlemdir. Ekran değişim işlemi için orijinal ve son derece kaliteli malzemeler kullanmaktayız.  Omix x300 ekran değişim işlemi bu alanda uzman teknisyenlerimiz tarafından bu işlem için hazırlanmış olan özel odalarda yapılmaktadır.

Omix x300 ekran değişimi için yapılan işlem için herhangi bir fiyat belirtilmesi doğru olmamakla birlikte istenen fiyat telefonunuzun ekranında oluşmuş olan hasara bağlı olarak değişmektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için teknik servisimize başvuruda bulunabilirsiniz.

Omix x300 Ekran Değişimi Fiyatları
Omix x300 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix x300 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Omix x300 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Omix x300 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Omix x300 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi
Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı