Uygun fiyatlara profesyonel Omix x400 hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bizi aşağıdaki iletişim numaralarımızdan arayarak anında talebinizi iletebilirsiniz.

Omix X400 Ekran Değişimi Çalışması

Omix X400 ekran değişimi birlikte birçok hizmet için müşterilere güven sağlamayı amaç edinen firmamız ekran değişimi noktasında hizmet sunumu gerçekleştiriyor. Profesyonel ekip ve kaliteli imkânılar ile bizlere teslim edilmiş olan tüm cihazlarınız zarar görmeden kaliteli bir şekilde ekran değişimleri gerçekleştirilir. Ekran değişimi noktasında hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Omix X400 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Omix X400 ekran değişimi konusunda müşteri memnuniyeti ön planda olan markamız için sizlere kaliteli ekranlarımızı sunmaktayız. Aynı zamanda profesyonel ekibimizin desteğiyle ekranlarınızı değiştirmekteyiz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tercih edilmekteki ilk sebep kaliteli ürün ve profesyonel teknik ekip ile sunulan hizmetlerimiz sizleri oldukça memnun edecektir. Her an düşme riski bulunan cihazlarınız için sizlere teknik anlamda ekran değişimi için alternatif çözümler üretiyoruz.

Omix X400 Ekran Değişimi Fiyatları
Omix X400 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix marka cihazımın ekranı kırıldı gibi durumlarda tercih edeceğiniz firmamız ile sizlere güvenli ekran değişimi hizmeti sunuyoruz. Zarar görmüş olan ekranlarınız orijinal ekranlar ile değiştirilerek ilk günkü performansı yaşayabilirsiniz.

Cihazımın ekranında anormal durumlar yaşıyorum ne yapabilirim? Gibi soruların cevabını bulmak için endişeye gerek kalmadan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu noktada sizleri rahatlatarak kalite ekranlar ve profesyonel ekip ile ekran değişimi yaparak bu endişeden sizi kurtarıyoruz.

Telefon ekranında yaşanan sorunlar için endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. Teknik servis ekibimiz müşterilerimizin rahat etmesi için kaliteli ekran kullanımının yanı sıra konusunda profesyonel hizmet anlayışı ile hareket ederek sorunlarınıza çözümler üretiyor. Telefonlarda gerçekleşen düşme veya fazla sıvı ortamlarına maruz kalması sonucu ekranlarda meydana gelebilecek arızalara sebep olabilir.

Omix X400 Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Omix X500 ekran değişimi durumunda müşterileri sunulan kaliteli hizmetin ve orijinal yedek parçanın yanı sıra teslim edildiği günden itibaren 6 aylık garanti kapsamına alınır. Müşteri odaklı çalışan firmamız müşterilere sunmuş olduğu kalite ve profesyonel hizmetin yanı sıra güven veren titiz çalışma sergilemektedir. Gerek elden gerek kargo yolu ile teslim edilen cihazlarınız gerekli işlemleri yapıldıktan sonra 6 aylık garanti kapsamında sizlere teslim edilir.

Omix X400 Ekran Değişimi
Omix X400 Ekran Değişimi

Omix X400 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X400 ekran değişimi ücreti ile müşterilerimize fiyat konusunda net bir bilgi sunuma yapılmamaktadır. Yedek parça fiyatlarının döviz cinsinden işlem görmesi net fiyat konusunda bizleri bu noktada yetersiz bırakıyor. Yedek parça maliyetlerinin dövize endeksi olması neden ile sürekli olarak değişkenlik gösterebiliyor.

Omix x400 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Omix x400 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Omix x400 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Omix x400 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı