Omix X5 ekran değişimi hizmetimizle telefonlarınızın yaşadığı ekran sorunlarına çözüm sunuyoruz. Kusursuz bir tamirat deneyimi için güvenilir ve kaliteli hizmetimizle telefonunuzun görüntü kalitesini yeniden canlandırıyoruz. Uzmanlarımızın titizlikle gerçekleştirdiği ekran değişimi sayesinde telefonunuzun eski performansını tekrardan yakalayabilirsiniz.

Omix X5 Ekran Değişimi Çalışması

Omix X5 telefonunuzun ekran değişimi için profesyonel bir çözüm sunuyoruz. İşlem öncesinde uzman ekiplerimiz tarafından ön tespit çalışmaları yapılır ve telefonunuzun ekranının ne tür bir değişime ihtiyaç duyduğu tespit edilir. Bu sayede size en uygun çözümü sunabilmek için doğru adımlar atılır.

Telefon ekranı değiştirilirken kalite ve orijinalliğe önem veriyoruz. Omix X5 telefonlarınızın ekran değişiminde yalnızca orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu sayede telefonunuzun performansından ödün vermeden orijinal kaliteye en yakın sonuçları elde ediyoruz. Ekran değişimi işlemini gerçekleştiren uzman ekip uzun yıllara dayanan deneyimleriyle telefonunuzun ekranını yeniliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İşlemlerimizin sonucunda siz değerli müşterilerimize tam güven vermek adına 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti ekran değişimi sonrasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun karşısında sizi korur ve güvence altına alır. Omix X5 ekran değişimiyle ilgili herhangi bir problem yaşarsanız bizi hemen arayabilir veya yerimize gelerek destek alabilirsiniz.

Omix X5 Ekran Değişimi
Omix X5 Ekran Değişimi

Omix X5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Omix X5 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Omix X5 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Omix X5 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla İstanbul’daki yerimize gelerek ya da kargo ile telefonlarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Sizin için en uygun olan yöntemi seçerek hızlı ve güvenilir bir şekilde ekran değişimi işleminizi gerçekleştiriyoruz. Telefonlarınızın güvenliği ve kalitesi bizim için önemlidir bu nedenle en üst düzeyde hizmet sunmak için çaba sarf ediyoruz.

Omix X5 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Omix X5 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Omix X5 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Omix X5 telefonunuzun ekran değişimi işlemi sonrasında size tam 6 ay garanti sunuyoruz. Ekran değişimi öncesinde yapılan ön tespit çalışmalarıyla telefonunuzun durumu belirlenir ve doğru çözüm yöntemi uygulanır. İşlem sırasında orijinal parçalar kullanılır ve uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Omix X5 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X5 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Omix X5 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Omix X5 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Omix X5 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Omix X5 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı