Omix x500 ekran değişimi ile ilgili bütün sorularınızı bizi arayarak sorabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra marka ve model bilgisi vermeniz yeterlidir.

Omix x500 Ekran Değişimi Çalışması

Omix x500 akıllı telefonlar geniş ekrana sahip bir telefon modelidir. Omix x500 telefonlar son zamanlarda popüler olan telefon modelleri arasında yer almaktadır. Bu telefon insanlar arasında yaygın bir kullanıma sahiptir. Akıllı telefonların ekranları kırılmalara karşı oldukça hassas bir yapıdan oluşmaktadır. Ancak pek çok nedenden dolayı telefon ekranları kırılmaktadır. Telefonların yere düşmesi, ya da herhangi bir darbe alması sonucu telefon ekranları kırılıp çatlayabilmektedir. Bunun sonucunda da kırılan çatlayan telefon ekranlarının dokunmatiğinde sorun oluşmaktadır. Ayrıca telefon görüntü kalitesinde de azalma olmaktadır.

Kırılmış, hasar oluşmuş telefon ekranlarının onarılması için uygulanacak en doğru yöntem telefon ekranının değiştirilmesidir. Akıllı telefon ekranlarının değişim işlemi amacı ile uzman teknisyenlerden yardım almanız gerekmektedir. Omix x500 model akıllı telefonların ekran değişim işlemi firmamızda yapılmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Omix x500 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Omix x500 akıllı telefonlarda ekran kaynaklı problemlerin çözümü için uzman bir teknisyen yardımı alınması oldukça önemlidir. Ekran değişim işlemi için özel odalar ve ekipmanların kullanılması gerekmektedir. Ekran değişim işlemi uzman çalışanlardan oluşan bir ekip ve son teknoloji aletlerle donatılmış olan odalarda yapılmaktadır.

Ekran yenileme işleminde temel mantık eski ve kırık olan ekranın yenisi ile değiştirilmesidir. Kullanılan yeni ekran orijinal ve yüksek kaliteye sahip olmaktadır. Bu işlem için kullanılan odalar düzenli bir şekilde sterilize edilmektedir. Bu odalar düzenli bir şekilde statik elektrikten arındırılmaktadır.

Omix x500 model akıllı telefonların ekranını yenileme işlemi yaklaşık olarak 45-60 dakika sürmektedir. Ekran yenileme işlemi öncesinde veya sonrasında format atma işlemi yapılmamaktadır. Bu nedenle telefonunuzda bulunmakta olan hiçbir veri kaybolmamaktadır.

omix x500 Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Omix x500 akıllı telefon ekran tamiri güvenli bir işlemdir. İşlem sırasında kullanılan ekipmanlar son teknolojiktir. Bu işlemin gerçekleştiği odalar ekibimiz tarafından rutin bir şekilde temizliği yapılmakta. Ekran tamir işlemini yapan teknisyenlerimiz son derece donanımlı ve gerekli deneyime sahiptirler.

Ekran değişim işleminde kullanılan malzemeler orijinal ve kalitelidirler. Kullanılan ekran  Omix x500 akıllı telefonların ekran modeline uygun seçilmektedir. Ayrıca kullanılan bu ekran 6 ay garantilidir. Bu garanti süresi boyunca kullanıcı hatası dışında yaşanan sorunlar firmamız tarafından çözülmektedir.

Ekran tamir işleminden sonra 6 ay garanti hakkınız bulunmaktadır. Ekran tamirinden sonraki 6 ay içinde sizin dışınızda gelişen sorunlar teknik servisimizde ücretsiz bir şekilde çözülmektedir.

Omix x500 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix x500 model telefon ekran değişimi oldukça uğraştırıcı ve emek isteyen bir işlemdir. Bu işlem için orijinal ve yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanılmaktadır.  Omix x500 ekran değişim işlemi bu alanda uzman teknisyenlerimiz tarafından özel odalarda yapılmaktadır.

Omix x500 ekran değişimi için yapılan işlem için net bir fiyat söylemek doğru değildir. İşlem için istenen fiyat telefonunuzun ekranının almış olduğu hasara göre değişmektedir. Bu konuda net bilgi almak için teknik servisimize başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Omix x500 Ekran Değişimi Fiyatları
Omix x500 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix x500 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Omix x500 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Omix x500 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Omix x500 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Ekran Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi
 • Batarya Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Kulaklık Soketi Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Şarj Soketi Değişimi
Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı