Omix x600 ekran değişimi çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Omix X600 Ekran Değişimi Çalışması

Omix X600 ekran değişimi hizmetinin yanı sıra farklı alanlarda birçok hizmet için müşterilerimize güven dağıtıyoruz. Alanında uzman teknik ekip çağa uygun son teknolojik ekipmanlar vasıtası ile ekran değişim çalışmalarımızı yürütüyoruz. Servise teslim edilen cihazlara her hangi bir zarar verilmeden değişim işlemleri gerçekleştirerek ilk günkü performansı sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Omix X600 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Omix X600 ekran değişimi müşteri memnuniyeti ön planda tutularak gerçekleştirilir. Her marka ve modelde çalışmamız mevcut olup değişim işlemleri konusunda müşterilerimize kaliteli hizmet sunumu ile cihazlarınız teslim alınır. Servise teslim edilen cihazlarda sorunun kaynağını tespit etmek amacı ile ön testten geçirilerek arıza noktası tespit edilir. Gerekli işlemler yapılmadan önce müşteri ile irtibat kurularak gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Birçok müşteri tarafından tercih edilmemizde kaliteli ürün kullanımı ve profesyonel ekibin payı bulunmaktadır. Her an düşme tehlikesi ile sürekli kullanımda olan cihazların darbe veya çarpmalar sonucu ekran sorunları yaşanabilir. Bu noktada müşterilerimize çözüm noktasında alternatif seçenekler sunuyoruz.

Cihazınızın ekranında ortaya çıkan sorunlar için endişelerinizi bir kenara bırakarak servislerimize uğrayabilirsiniz. Sizlerin rahat bir nefes almanız için teknik servis ekibimiz ekran değişimleri konusunda titiz davranarak bu sorundan sizleri kurtaracaktır.

Omix X600 Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Omix X500 ekran değişimi ile gerçekleştirilen işlemler garanti kapsamında müşterilere teslim edilir. Teslim tarihinden itibaren 6 aylık sure ile garanti kapsamına alınan cihazlarda tozlanma, baloncuk veya farklı sorunlar için tekrar hizmet sunumu gerçekleştirilir. Cihazlarınız elden teslim edilebildiği gibi kargo ile de teslim edilmektedir. Kullanıcı hatası dışında kalan tüm ekran sorunları için servisimizi ziyaret ederek garanti kapsamında hizmetlerimizden tekrar yararlanabilirsiniz.

Omix X600 Ekran Değişimi Fiyatları
Omix X600 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X600 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X600 ekran değişimi noktasında gerçekleşen tüm işlemleri için maliyetler söz konusudur. Ön plana çıkan maliyetlerde etki eden faktörlerin sürekli olarak değişmesi sonucu fiyatların belirlenmesi değişkenlik arz eder. Döviz kurlarının sürekli olarak değişmesi ekran değişimi fiyatlarını da etkilemektedir. Fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak için iletişim noktalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Omix X600 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Omix X600 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Omix X600 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Omix X600 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı