OnePlus 10 Pro şarj soketi değişimi çalışmamızla birlikte telefonunuzdaki şarj sorunlarını kökten çözüyoruz. Ayrıca batarya sorunu yaşayan müşterilerimiz için OnePlus 10 Pro batarya değişimi de yaparak telefonlarının eski performansı ile çalışmasını sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

OnePlus 10 Pro Şarj Soketi Değişimi Çalışması

Şarj soketi sorunlarında telefonların şarj olmaması ile karşılaşıyoruz. Bu sorun genellikle telefonun uzun süre kullanımından, çok sık şarj edilmesinden ve darbeye maruz kalmasından kaynaklanmaktadır.

Oldukça küçük bir parça olmasına rağmen telefonun çalıştırılmasında önemli bir yere sahip olduğu için mutlaka görevini yerine getirmelidir. Bu nedenle şarj sorunlarında OnePlus 10 Pro şarj soketi değişiminin yapılması gerekmektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamız OnePlus 10 Pro cihazlarınız için şarj soketi değişimi yaparak telefonlarınızdaki enerji sorununu kökten çözmektedir. Ayrıca varsa ekran, kasa ve kamera değişimi ihtiyaçlarınızı da aynı gün içerisinde gideriyoruz.

OnePlus 10 Pro Şarj Soketi Değişimi Yaparken Kullandığımız Materyaller

Şarj soketi değişimi yaparken cihazınız ile uyumlu olan telefon parçaları kullanıyoruz. Bu nedenle işlem sonrasında herhangi bir performans kaybı ile karşılaşmazsınız. Ayrıca tamamen marka ve modele ait orijinal yedek parçalar kullandığımızı da hatırlatmak isteriz.

OnePlus 10 Pro Şarj Soketi Değişimi Fiyatları
OnePlus 10 Pro Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

OnePlus 10 Pro Şarj Soketi Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Şarj soketi değişimi yaptıktan hemen sonra 6 aylık garanti tanımlıyoruz. Bu sayede telefonunuzdaki bütün sorunlarda hemen bizlerden teknik destek alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

OnePlus 10 Pro Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

OnePlus 10 Pro şarj soketi değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Şarj Soketi Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek şarj soketi değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

OnePlus 10 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

OnePlus 10 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus 10 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı